ZOOM R16

ZOOM R16

na objednávku dodanie 1-2 dni  Cena 320 €

 

 

r16 2 90x49 ZOOM R16

 

Zoom R16 multistopový SD rekordér

Nahrávajte až na 8 stop zároveň s možnosťou 16-tich stopého prehrávanie v 16/24 bit lineárnym Wav formátu a 44,1 kHz samplovacej frekvencii.
Audio rozhranie s možnosťou priameho prenosu zvuku do vášho počítača. Kvalitné 24-bit/96 Hz enkoding zaručuje skvelý zvuk. Je možné použiť 8 stôp na vstup a 2 na výstup súčasne. Pri samplovacej frekvencii 44,1 Hz možno použiť vstavané DSP efekty aj na stopy v počítači.
R16 je možné použiť aj ako ovládacie rozhranie pre všetky hlavné funkcie DAW softvéru. Podporované sú všetky hlavné softvéry ako Cubase, Logic a Sonar.
Synchronizujte si 2x R16 cez USB rozhranie a využite 16-tich stopé nahrávanie.
Zabudované vysoko citlivé stereo mikrofóny
Podporuje SDHC karty až do veľkosti 32 GB
Všestranné vstupy pre mikrofóny, gitary a linkové zdroje. Kombinované mikrofónny / linkové vstupy. Fantómové napájanie je k dispozícii na kanáloch 5 a 6. Pre kanál 1 je k dispozícii prepínač vysokej citlivosti pre pripojenie basy či gitary.
135 predprogramovaných DSP efektov pre nahrávanie, mixovanie a mastering. Insert efekt ma 7 modulov s algoritmami optimalizovanými pre gitaru, basu a vokály. Ďalej sú k dispozícii dva send / return efekty, takže možno použiť až tri efekty súčasne. R16 tiež ponúka 18 rôznych gitarových amp modelov ako Fender, Marshall, Vox a Mesa Boogie a 6 basových ako Ampeg, Bassman and Hartke. Compressor a ekvalizér zvláda všetkých 8 stôp.
Zabudovaná ladička a metronóm
Lokačné funkcie pre ľahšiu editáciu. Nastavte si až 100 značiek pre ľahkú orientáciu. Ďalšie funkcie užitočné pre editáciu sú: AB opakovanie prehrávania a auto punch In / Out.
Rekordér je možné prevádzkovať na priložený adaptér alebo na šesť batérií typu AA.
USB 2.0 pre rýchly prenos súborov