Roland VP-770 Vocal & Ensemble keyboard-syntetizátor

Roland VP-770 Vocal & Ensemble keyboard-syntetizátor

na objednávku  Cena  1700€

AKCIA

 

 

Rozšírenie práce klávesáka

S najnovšou technológiu na palube  Roland VP-770 umožňuje jednému hudobníkovi vytvárať realisticky znejúce sprievodné party v rozsahu od futuristických elektronických vokálnych textúr po neuveriteľné emulácie veľkých gospelových zborov.

● Nové Patche a vylepšenia funkcie Vocal Designer®
● Rozširenie expresivitiy prostrednictvom SuperNATURAL™ plechových dychov
● Kvalitný headset-mikrofón (DR-HS5, súčasť balenia) dramaticky znižuje spätnú väzbu
● Vstavané provtriedne mikrofónne predzosilňovače
● High-grade vyhotovenie s drevenými bočnicami a kovovým šasi

VP 770 2 1 Roland VP 770 Vocal & Ensemble keyboard syntetizátorVirtuálne vokály

Ľudský hlas je najexpresívnejším nástrojom spomedzi všetkých, tak prečo by sme ho nemohli použiť na vytvorenie ultra-realistických a expresívnych virtuálnych vokálov, ktorých zákaldom je váš vlastný hlas? Kedykoľvek, keď potrebujete jeden hlas, plný chór alebo surealistické plochy vokoderu, VP-770 vám dodá interaktívne, expresívne vokálne pozadie, ktoré potrebujete. VP-770 je tiež vybavený prvotriednymi sláčikovými a dychovými zvukmi, ktoré môžete spojiť s vokálnymi efektmi.

Technológia SuperNATURAL

Jedným zo základných prvkov VP-770 je SuperNATURAL Engine dychových nástrojov, umožňujúci spôsob hrania, ktorý doteraz nebol na klávesoch možný. Môžete ovládať zvuk a elementy hrania, vrátane úrovní a panorámy jednotlivých Partov, EQ nastavení a herné nuancie ako „Growl“, „Noise“, „Stability“ a ďalšie

VP 770 2 2 Roland VP 770 Vocal & Ensemble keyboard syntetizátorŠetrí čas aj financie

VP-770 je ideálny pre hudobníkov, ktorí hrajú sami alebo v malých skupinách a potrebujú interaktívny sprievodný zbor. Je skvelý aj pre filmových a TV skladateľov, ktorí sú obmedzení časom a rozpočtom a môžu VP-770 využiť na vytvorenie veľkých kompaktných vokálnych aranžmá prakticky hneď. Kostoly, ktoré potrebujú zbor (alebo rozšírenie zboru), si zamilujú VP-770. Kreatívne možnosti sú neskutočne široké, rovnako aj úspora času a financií, ktorú tento nástroj dokáže poskytnúť.

Od klasických až po prelomové zvuky

Či už potrebujete klasické zbory alebo prelomové zvuky, VP-770 vám ich dá. Pre moderné zvuky je vybavený modelovaním vokoderu s vysokým rozlíšením, ktorý môžete využiť na vytvorenie nereálnych vokálnych efektov – skvelé pre štýly Electronica, Pop, R&B, Hip-Hop, atď.

Čo ste u nás hľadali: