Pioneer XDJ-RX

Pioneer XDJ-RX

na predajni 1479€

 

 

Pioneer predstavuje all-in-one konzolu s veľkým LCD displejom a s funkciami .
Môže byť použitý ako samostatný mixážny pult vďaka viacerým pripojeniam
7-palcový plne farebný LCD displej zobrazuje informácie z oboch prehrávačov súčasne podľa toho aké funkcie sa práve používajú. Obrazovka má 2 režimy.
Integrovaný mixpult sa môže pochváliť vysokou kvalitou efektov Sound Color FX a Beat FX

XDJ-RX ponúka štyri efekty štúdiovej kvality Sound Color FX, ktoré zdedil priamo z DJM-900NXS a obsahuje Lo/Hi Pass pre oba kanály: NOISE, GATE/COMP, CRUSH a FILTER. Taktiež je vybavený ôsmimi populárnymi efektami Beat FX a zlepšenými Wet/Dry nastaveniami pre ešte lepšiu kontrolu: DELAY, ECHO, SPIRAL, REVERB, FLANGER, PITCH, ROLL a TRANS.
Poháňaná je pomocou rekordbox USB alebo rekordbox app, takže nieje potrebné brať notebook ani CD

XDJ-RX je navrhnutý tak, aby vdychol život do skladieb predpripravených v softvéri rekordbox alebo v rekordbox aplikácii na iOS alebo Android zariadeniach. DJ jednoducho vloží svoje rekordbox USB, alebo pripojí svoje iOS/Android zariadenie (zariadenia sa dajú pripojiť iba pomocou kábla), a stopy sa ihneď načítajú do XDJ-RX. Príprava trackov v rekordboxe dáva DJom prístup k množstvu funkcií .
XDJ-RX možno pripojiť k ďalším CDJ alebo gramofónom pomocou prepínateľných Line/Phone vstupov a môže byť použitý ako samostatný mix. Je tiež vybavený LAN portom, dvoma mikrofónnymi vstupmi a dvomi Master výstupmi a booth výstupom – čo je univerzálne riešenie pre každý setup.
USB zvuková karta umožňuje priame nahrávanie
DJi môžu nahrávať priamo na USB zariadenie a daný záznam aj prehrať.
Ostatné
XDJ-RX môže byť použitý ako MIDI kontrolér a podporuje MIDI-kompatibilný softvér
Automatické rozpoznávanie prítomnosti aktívnych zariadení a vstupných signálov a prepnutie do pohotovostného réžimu, ak prístroj nieje používaný.
XDJ RX2 90x32 Pioneer XDJ RX