KURZWEIL PC3LE7

KURZWEIL PC3LE7

na objednávku 1150€

 

 

 

Popis

Vlastnosti

Počet klávesov: 76 s polovyváženou klaviatúrou
1061 factory presetov

Rozmery: 127 x 37 x 13 cm
Hmotnosť: 17 kg

KURZWEIL PC3LE7

Modifikovaná verzia populárneho nástroja PC3.
Syntetizátor predstavuje komfortne vybavenú workstation s rozsiahlymi možnosťami modulácie v reálnom čase. Kvalita zvuku prekonáva K2600, V.A.S.T. generátor umožňuje využiť všetky najznámejšie typy syntézy (subtraktivní, aditívny, wavetable, FM) v ľubovoľnej kombinácii (program má k dispozícii až 32 zvukových vrstiev).
V pamäti je výber najlepších zvukov z produkcie Kurzweil. Načítanie programov vytvorených pre PC3.
Vynikajúci efektový procesor má 11 samostatných inzertových zberníc a jednu stereo aux cestu s výberom viac ako 500 efektových algoritmov.
Digitálne výstupy, USB (To Host i To Device)

Technická špecifikácia
Klávesnica: 76 polovyvážených klávesov (Fatar TP-8), rýchlostné a tlaková citlivosť.

Displej: 240 x 64 pixelov, LCD so zadným presvietením, regulácia jasu i kontrastu.
Polyfónia: 64 polyfonických hlasov s dynamickou alokáciou
Multitimbral: 16 partov (jeden na MIDI kanál)
Architektúra:
KOMPLETNÝ SYSTÉM PC3:

Dynamic VAST: Excelentná úplne nový systém, užívateľsky programovateľné DSP algoritmy a routing. Vyšší DSP výkon ako v syntetizátoru K2600.

VA1 Inside: oscilátory a DSP procesory z Kurzweilova prototypu virtuálne analógového syntetizátoru VA1, umožňujúci autentickej analógové emulácie, ale tiež neuveriteľne komplexné nové zvuky.

Režim Cascade: užívateľ môže smerovať zvuk z určitej vrstvy do DSP akejkoľvek inej vrstvy v programe – možná hĺbka až 32 vrstiev!

Editačný softvér: Zatiaľ nie je
Továrenské presety: Viac ako 800 továrenských presetov, z ktorých mnohé užívajú 10-20 vrstiev, založených na samploch z PC2 Base Sound ROM, Orchestral, Classic Keys, General MIDI, String Section a viac než 70 KB3 programov.
Továrenské MIDI zostavy: 256 MIDI zostáv továrenských. až 2048 užívateľsky programovateľných, každá s 16 nezávislými zónami, efekty, nastaveniami arpeggiator a Riff generátora.
General MIDI: Standard
Užívateľská pamäť: 2048 miest pre užívateľské programy, MIDI zostavy a songy.
Sekvencer: 16 MIDI stôp; rozlíšenie 960 PPQ. Úpravy Songu zahŕňajú krokovú editáciu, kvantovaniu, swing, škálovanie kontrolérov a ďalšie funkcie. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie kontrolérov a globálne určenie dĺžky songu.
Efekty: 10 insert efektov distribuovaných na 10 zberniciach, 1 auxiliary send; v ponuke je 500 vyhlásených efektov – reverby, delay, chorus, flanger, phaser, ekvalizéry, distorzie, Leslie simulácie, kompresory a ďalšie.
Kontroléry: Kolieska pre pitch bend a moduláciu, 5 tlačidiel, 7 prepínačov, 2 vstupy pre pedálový spínač, 1 vstup pre kontinuálne pedál, mono aftertouch, naviac ešte 8 podsvietených úhozových padov s Velocity citlivosťou. Hodnoty kontrolérov možné zaznamenať a uložiť s programom.
Arpeggiator: 16 plne vybavených nezávislých arpeggiator, rôzne režimy, voliteľné poradí not, velocity, dĺžka nôt, tempo, externá synchronizácia, presetové rytmy a hudobné frázy.
Riffs: 16 nezávislých Riff generátorov (v reálnom čase spúšťajú MIDI sekvencie, rytmy alebo kompletné viacstopové aranžmán)
Analógové výstupy: Dva 1/4 „symetrické TRS jacky (24-bit DAC).
Slúchadlá: Stereo 1/4 „jack na zadnom paneli.
Digitálne výstupy: 24-bit, stereo S / PDIF so vzorkovacou frekvenciou 48 kHz (len interné clock).
MIDI: In, Out, Thru.
USB:
To Host: MIDI cez USB. Obojstranná výmena dát s počítačom, možnosť update operačného systému.
To Device: čítanie aj zápis bežné USB flash pamäte.

PC3LE7

Aktualizácia OS ZDARMA: Upgrade obsahu Flash ROM prostredníctvom USB alebo USB Flash.