Bose  T4S ToneMatch®  Zvukový procesor

Bose T4S ToneMatch® Zvukový procesor

na predajni Cena 690€tonematchz Bose  T4S ToneMatch®  Zvukový procesor

Digitálny viackanálový mixér navrhnutý na použitie so zvukovými systémami Bose® L1®
K dispozícii je viac než 100 patentovaných predvolieb ToneMatch pre nástroje a mikrofóny
Vrátane Bose zEQ, scén s možnosťou uloženia a zostava efektov štúdiovej kvality
Aktualizácie predvolieb a firmvéru sú dostupné na internete

Mocné viackanálové nástroje na úpravu zvuku pre systémy Bose L1, s takými pokročilými funkciami, ktoré sa prispôsobia vám a vašim nástrojom. Štvorkanálový procesor obsahuje patentované predvoľby ToneMatch, inteligentný systém ekvalizéra zEQ a širokú zostavu efektov profesionálnej kvality a procesorov.

Zvukový procesor T1 ToneMatch je navrhnutý tak, aby obohatil zvuk hudobníkov, ktorí používajú akýkoľvek systém Bose L1. Pomocou mocných funkcií a nástrojov na úpravu zvuku sa rýchlejšie dostanete k cieľu – k vernému zvuku vášho hlasu a nástrojov. Tento všestranný digitálny mixér vám pomôže pri živých vystúpeniach znieť čo najlepšie. Rozširuje množstvo vstupov systému L1 a poskytuje vám okamžitý prístup k množstvu patentovaných predvolieb ekvalizéra, štandardných efektov a procesorov.
Stovky možností doladenia zvuku – okamžite

Zvukový procesor ToneMatch pripraví našu najväčšiu knižnicu prispôsobených predvolieb na vaše rozkazy. Jednoduchým stlačením tlačidla tieto predvoľby ToneMatch okamžite optimalizujú zvuk nástrojov a mikrofónov v akomkoľvek systéme L1.

Ku štyrom kanálom procesora môžete nezávisle priradiť rozličné predvoľby. Napríklad, ku kanálom 1 a 2 môžete priradiť mikrofónové predvoľby Audix® OM5, ku kanálu 3 gitaru Taylor® a ku kanálu 4 basy Lakland® – všetko naraz.

Naši inžinieri často spolupracujú priamo s výrobcami, aby rozšírili možnosti knižnice predvolieb ToneMatch. Aktualizácie sú vám voľne k dispozícii. Pomocou USB portu ich ľahko prenesiete do zariadenia.
Inteligentná ekvalizácia: zEQ

Jemne dolaďte zvuk systému s väčšou presnosťou. Inteligentný ekvalizér zEQ spoločnosti Bose znova definuje nízky, stredný a vysoký rozsah pre každú predvoľbu ToneMatch. Ak chcete zosilniť alebo zoslabiť špecifický frekvenčný rozsah pre rôzne nástroje a mikrofóny, ekvalizér zEQ vám dá možnosť.
Zostava efektov a dynamického spracovania

Ku každému kanálu mikrofónu/linkovému vstupu globálne priraďte jednu z piatich rôznych ozvien. Môžete si tiež zvoliť z troch typov oneskorenia, desiatich dodatočných efektov a siedmych procesorov dynamiky – a nezávisle ich priradiť ku každému kanálu.
Prispôsobená scéna

Pomocou funkcie Scenes (scény) môžete uložiť svoje prispôsobené nastavenia pre konkrétne vystúpenia. Procesor má päť prednastavených scén Bose. Desať ďalších môžete pridať. Scénu môžete vyvolať rýchlo – jedným stlačením tlačidla. Týmto spôsobom môžete rýchlo meniť scény pri opakovaných nastaveniach.
Jednoduché pripojenia

Pomocou pribaleného digitálneho kábla pripojte procesor k systému Bose L1 Model II – a naštartujte ho. Pomocou pribaleného elegantného držiaka môžete procesor pripevniť k reproduktoru. Ak chcete zvukový procesor T1 ToneMatch pripojiť k systému L1 Compact alebo Model I, budete potrebovať analógový kábel a napájací zdroj T1.