Bose SoundLink Revolve Bluetooth reproduktor

Bose SoundLink Revolve Bluetooth reproduktor

Spoznajte zvuk SoundLink Revolve, z jedného z najlepších prenosných Bluetooth reproduktorov od Bose. SoundLink Revolve produkuje verný zvuk v uhle 360 ​​° pre konzistentné a rovnomerné pokrytie. Umiestnite ho do stredu miestnosti a každý si môže vychutnať rovnaký zážitok. Alebo ho postavte v blízkosti steny a zvuk bude vyžarovať a odrážať sa naprieč miestností okolo vás – teraz sa môžete do hudby skutočne ponoriť. Vezmete ho so sebou von? Skvele! To znamená, že hudba s vami pôjde všade tam, kam pôjdete vy.

Udivujúce hlasitosť. Prekvapivo malý reproduktor.

Nenechajte sa zmiasť jeho malými rozmermi. Tento drobček je doslova nabitý technológií a zaistí skvelú kvalitu zvuku, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Vysoko výkonný prevodník pre plný zvukový rozsah. Duálny pasívne žiariče pre hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. Tlakový pás „pressure trap“ eliminuje akúkoľvek zvukovú nedokonalosť a udržuje hladkosť zvuku. A akustický deflektor zaručuje všesmerový zážitok, bez ohľadu na umiestnenie v miestnosti. To všetko prispieva k tomu, že tento reproduktor produkuje tak sýty zvuk, z ktorého vám naskočí skutočná husia koža.

Spievaný V DAŽĎU

Troška vody mu nevadí. Predsa nie je z cukru. Reproduktor SoundLink Revolve má vodeodolnú konštrukciu a vďaka tomu ho môžete bez obáv umiestniť a počúvať na mnohých rôznych miestach, ako napríklad pri bazéne alebo pri kuchynskom dreze.

Znesie aj NÁRAZ

Nie ste dokonalý. A s týmto reproduktorom ani nemusíte byť. Nemusíte sa báť, že sa mu niečo stane, keď sa vám podarí s ním trochu klepnúť, hodiť ho do tašky alebo ho položiť trochu rýchlejšie, než ste chceli. Mäkké povrchové materiály ho pred nárazmi ochráni.

Všetok ZVUK. ŽIADNE SPOJE.

Dokonalosť je v detaile a žiadny detail nie je príliš malý. Ani náznak hraničného švu alebo spoje. Všimnite si, že mriežka nemá ani jeden. To preto, že v Bose vytvorili nový proces jednokusového výlisku, ktorý hraničné spoje odstránil – proste nič než krása.

Chytiť a ÍSŤ

Keď je čas sa niekam presunúť, nechcete sa o tom dlho vybavovať. To je dôvod, prečo je tento reproduktor jednoducho uchopiteľný a ľahko ovládateľný – a má mäkká, hladká tlačidlá, ktoré zabezpečujú, že je každá interakcia úplne prirodzená.

Pribalená impozantný výdrž batérie

Prenosný Bluetooth reproduktor potrebuje impozantný životnosť batérie. Tento reproduktor ju má. Nabíjacia lítium-iónová batéria dokáže ponúknuť prevádzku až 12 hodín – pre celodenné počúvanie. Iste, niektorí iné reproduktory môžu hrať dlhšie, ale nie bez kompromisov pre hlboké a silné basy, ktoré získate z Bluetooth reproduktora Bose.

Váš telefón nechajte osamotený

Nemáte praktický telefón? Nebojte sa. Aj tak si môžete na večer zaistiť rezerváciu stola vo vašej obľúbenej reštaurácii alebo poslať textovú správu. Stačí stlačiť a podržať multifunkčné tlačidlo pre prístup k hlasovému vstupu pre Siri a Google Now ™ priamo z reproduktora. Problém je vyriešený.

Aplikácia to môže zmeniť

Aplikácia Bose Connect app uľahčuje pripojenie a automatické prepínanie medzi Bluetooth zariadeniami. Takže prehrávať hudbu môžu aj vaši priatelia.

A v prípade, keď snáď hlasitosť nebude dostačujúci, použite túto aplikáciu pre pripojenie akýchkoľvek dvoch reproduktorov SoundLink Revolve v režime Party Mode. Alebo sa môžete ešte viac priblížiť pocitu živého vystúpenia – stačí prepnúť do režimu Stereo. Nástroje a vokály sa prirodzene oddeľujú a vo zvukovej scéne sa prekvapivo rozširujú, preto budete z vašej hudby, produkované cez reproduktory SoundLink Revolve, cítiť život.
Iným informáciám / Bose SoundLink Revolve Bluetooth reproduktor, sivý