Bose SoundLink FLEX

na predajni Cena 160€

Úžasný zvuk, kdekoľvek

Hudba poháňa a dopĺňa množstvo životných vášní a vy si tú svoju chcete vziať so sebou – kamkoľvek idete. Bluetooth reproduktor SoundLink Flex je dokonalým hudobným spoločníkom, ktorý dokáže odolať vode, prachu a nárazom. Či už idete na túru do hôr alebo máte priateľov na večeru, výkonný SoundLink Flex vás ohromí výkonom a hlbokými, bohatými tónmi.

bose1 Bose SoundLink FLEX

Bohatý zvuk na pozdvihnutie vašich vášní

Cítite silné, hlboké spojenie s miestami, kam idete. Dáva to zmysel, že rovnaký pocit by ste chceli aj pre svoju hudbu. Tu žiari SoundLink Flex. Zvuk je ostrý, čistý a bez skreslenia, takže môžete počuť každý nástroj a nuansy vokálov. Výšky a basy sú vyvážené, čo vám umožní počuť každú výšku tónu. A jeho silné basy dokážu dunieť a reprodukovať hudbu, ktorá nabije energiou a rozkýva hlavu. To všetko je možné vďaka inovatívnej technológii umiestnenej v krásnom a všestrannom dizajne.

bose2 Bose SoundLink FLEX

Prežije poliatie aj ponorenie

Prísne testovaný tak, aby spĺňal certifikát odolnosti IP67. Ponorte ho do vody a bude hrať ďalej. Dokonca pláva, takže sa nepotopí na dno, ak vám spadne do vody. Reproduktor je chránený aj pred prachom, takže sa nemusíte báť, že sa na pláži dostane do piesku. Aby sa zabezpečila ďalšia ochrana pred vodou, prachom a nečistotami, reproduktor a pasívne žiariče pod oceľovou mriežkou sú vyrobené z odolných vodotesných materiálov a tesne priliehajú k puzdru reproduktora.

Postavený na zvládnutie niektorých modrín

Reproduktor SoundLink Flex Bluetooth špeciálne vyrobený z odolných materiálov.Vďaka oceľovej mriežke a odolnému náteru je pripravený na každé dobrodružstvo. Jeho pevný exteriér vydrží takmer každú nehodu, napríklad pád na podlahu. Hrubá prášková vrstva mriežky dodáva reproduktoru odolnú textúru, ktorá odolá všetkému, čomu ho vystavíte. Prášková vrstva sa nelúpe a je odolná voči korózii a UV žiareniu. Napriek všetkým tým „tvrdým rečiam“ sa jedinečný ergonomický dizajn tohto bezdrôtového reproduktora ľahko drží a dobre sa drží v ruke, kdekoľvek ho chytíte.

Nakloňte ho. Otočte ho. Zaveste ho. Vždy hrá dokonalo

SoundLink Flex je dostatočne všestranný na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou. A vďaka svojej technológii PositionIQ sa automaticky prispôsobí tomu, ako je orientovaný, aby optimalizoval zvuk. Či už stojí vzpriamene, leží na chrbte alebo visí na svojej odolnej slučke, SoundLink Flex dodá vašu hudbu v plných a vyvážených tónoch.

bose3 Bose SoundLink FLEX

Vydrží s vami celý deň

Či už pracujete na dlhú smenu alebo si užívate deň pri vode, SoundLink Flex vám poskytne soundtrack po celý deň. Na jedno nabitie vydrží až 12 hodín a keď príde čas na dobitie, môžete ho rýchlo nabiť cez port USB-C.

bose4 Bose SoundLink FLEX

Reproduktory Bose, lepšie spolu.

Iste, SoundLink Flex je sám o sebe neuveriteľný. Ale ako všetky reproduktory Bose, aj tento všestranný prenosný reproduktor je ešte lepší, keď sa spojí s inými reproduktormi. Spárujte ho s iným reproduktorom SoundLink Flex alebo iným reproduktorom z rodiny Bose Soundlink, aby ste aktivovali režim Party a vychutnali si to, čo počujete vo viacerých miestnostiach. SoundLink Flex môžete tiež pripojiť aj k Bose Smart Soundbarom, takže môžete mať prehľad o diani vo filme, aj keď ste mimo televízora.

Ako sa to všetko spája

SoundLink Flex je produkt najmodernejšieho inžinierstva a je nabitý exkluzívnymi technológiami Bose. Jeho inovatívny akustický menič je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najčistejší zvuk a silné, hlboké basy, ktoré skutočne zapôsobia. Technológia digitálneho spracovania signálu (DSP), vlastný kód a vlastné algoritmy reproduktora spolupracujú na zaistení optimálnej kvality zvuku, nech ste kdekoľvek.