BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktor

 


Ak je pre vás hudba motiváciou, počkajte, až budete počuť reproduktor SoundLink® Color Bluetooth. Prehráva vašu obľúbenú hudbu z vášho obľúbeného zariadenia Bluetooth – hlasno, čisto, a s plným zvukom – a takmer kdekoľvek, kam s ním pôjdete. Je malý, odolný a ľahko použiteľný. A dodáva sa v celej palete farieb, aby zodpovedal takmer akémukoľvek štýlu.
Vyrobené s ohľadom na vás
 

SoundLink® Color Bluetooth reproduktor sa hodí k vášmu aktívnemu a mobilnému životnému štýlu. Jeho telo je vyrobené z odolných materiálov, a jeho zaoblený, kompaktný tvar sa ľahko zmestí do tašky alebo do batohu. A môžete si vybrať z piatich farieb: modrá, mätová, červená, čierna a biela. 

B 0716141 2140 cikk1 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktorjednoduchá konektivita 

SoundLink® Color Bluetooth reproduktor má dosah asi 9 metrov, takže si svoju hudbu môžete vychutnať hlasno a bezdrôtovo. Je navrhnutý pre párovanie k smartphonu, tabletu alebo inému zariadeniu Bluetooth. Počas spárovanie cez Bluetooth budete počuť hlasové pokyny, takže je všetko veľmi jednoduché. A reproduktor si pamätá osem posledných zariadenie, ktoré ste použili, takže opätovné pripájanie je ešte jednoduchšie.
Reproduktor možno pripojiť na dve zariadenia Bluetooth súčasne, čo umožňuje medzi nimi rýchlo prepínať, napríklad keď prvé zariadenie prestane hrať, druhé môže začať.

B 0716141 2140 cikk2 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktorB 0716141 2140 cikk3 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktor

B 0716141 2140 cikk4 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktor

Vezmite si svoju hudbu so sebou

SoundLink® Color reproduktor umožňuje prehrávať hudbu, nech ste kdekoľvek, nech robíte čokoľvek. Je kompaktný a dosť ľahký na to, vziať si ho so sebou, aj keď budete cestovať. Reproduktor je navrhnutý pre jednoduché použitie. Obsahuje tlačidlá pre napájanie, hlasitosť a voľbu zdroja. Ďalšie funkcie môžete ovládať z vášho zariadenia Bluetooth.
Dobíjacie lítium-iónová batéria vám poskytne čas prehrávania až osem hodín, pričom reproduktor môžete dobíjať zo zásuvky alebo z väčšiny USB zdrojov.
inšpirujúca výkonnosť
 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktor

Nenechajte sa zmiasť malou veľkosťou SoundLink® Color. Reproduktor môže byť kompaktný, ale napriek tomu prináša z počúvania uspokojujúci zážitok. A vďaka proprietárnu technológiu a unikátnu konštrukciu produkuje jasný, čistý dobre vyvážený zvuk v plnom rozsahu.

B 0716141 2140 cikk6 BOSE SoundLink Colour Bluetooth reproduktor
Prídavný vstup umožňuje pripojenie na iné audio zdroje, ako tablety alebo MP3 prehrávače
Dobíjanie z väčšiny USB zdrojov alebo dodanej nabíjačky
Micro USB port umožňuje nabíjanie a aktualizácie softvéru
Bezdrôtové pripojenie k chytrému telefónu, tabletu alebo inému Bluetooth zariadení
Hlasové pokyny pre ľahšie spárovanie vašich zariadení
Až 8 hodín hudby vďaka napájaniu z dobíjacie Li-Ion batéria