BOSE HOME 500

na objednávku  Cena  379€

NAJŠIRŠÍ STEREO ZVUK ZO SMART REPRODUKTORU

Veľmi jednoduché a inteligentné. Zaplňte akúkoľvek miestnosť stereo zvukom „od steny k stene“, a pritom z jedného reproduktoru. Hlasový asistent Amazon ALEXA má pre vás pripravených milión skladieb, stačí vysloviť prianie.


Stereo zvuk „wall-to-wall“ z jedného reproduktora

Reproduktor Bose Home Speaker 500 v sebe ukrýva tajomstvá – dva špeciálne meniče, umiestené vzájomne v opačných smeroch tak, aby sa zvuk odrážal od stien. Výsledok? Zvuková scéna, ktorá je s konkurenciou neporovnateľná – široký stereo zvuk, než dokáže ponúknuť akýkoľvek iný inteligentný reproduktor. Dostatočne silný, aby zaplnil akúkoľvek miestnosť ohromujúcim stereo zvukom.


Vstavané hlasové ovládanie

Prehrať. Zastaviť. Zvoliť. Alebo preskočiť na vašu obľúbenú skladbu. Na jazyku môžete mať milión playlistov, albumov a skladieb. Stačí vysloviť správne vaše prianie. Vďaka vstavanému hlasovému ovládaniu Amazon ALEXA máte prístup k veciam, ako sú informácie o počasí či aktuálne novinové titulky. Chcete niečo počuť? Spýtajte sa! A s novými aktualizáciami softvéru budú pridávané ďalšie nové funkcie.


Perfektné snímanie hlasu

Hlasitá hudba na party? Pre technológiu snímania hlasu od Bose to nie je problém. Tesne pod povrchom vrchného krytu je pole 8-mich špeciálne navrhnutých mikrofónov, takže reproduktor vás počuje stále perfektne, dokonca aj pri zvýšenej hlasitosti. Hlasový vstup môžete tiež kedykoľvek vypnúť, stačí stlačiť na tlačidlo pre vypnutie všetkých mikrofónov. Ale prístup ku všetkým ostatným funkciám reproduktoru je k dispozícií i naďalej.


Jednoduché ovládanie

Možnosti ovládania nekončia len pri hlase. Stlačením ovládačov v hornej časti reproduktora môžete prehrávať, pozastaviť alebo preskakovať skladby, alebo je spravovať cez aplikáciu Bose Music APP.
A môžete si nastaviť až 6 rôznych predvolieb a využiť ich pre playlisty, internetové rozhlasové stanice, atď., takže vaše obľúbené hudobné zdroje budete mať k dispozícií len jedným dotykom.


HUDBA. AKÚKOĽVEK CHCETE.

Keď príde na to, čo chcete počuť, máte toľko možností… Prostredníctvom domácej Wi-Fi siete môžete prehrávať vaše obľúbené hudobné služby, ako Spotify® alebo Amazon Music, stačí sa len dotknúť tlačidla. Alebo môžete použiť Bluetooth pripojenie pre prehrávanie skladieb z vášho telefónu či tabletu. A začiatkom roka 2019 budete mať k dispozícií tiež Apple AirPlay 2.


Prevezmite kontrolu nad zážitkom z počúvania hudby

Pomocou aplikácie Bose Music APP môžete jednoducho navoliť celú vaši hudbu a plynule voliť medzi stanicami, playlistami a hudobnými službami – všetko je na jednom mieste. Naviac, toto je ďalší jednoduchý spôsob ovládania reproduktora Bose Home Speaker 500. Z aplikácie Bose Music APP je tiež veľmi jednoduché nastavenie predvolieb takže vašu hudbu, ktorú máte tak radi, budete mať neustále na dosah. A ešte niečo – obsah si môže prispôsobiť viacej užívateľov.


Prémiový dizajn

Reproduktor Home Speaker 500 vyzerá rovnako skvele, ako hrá. Telo z jedného kusu eloxovaného hliníka mu dodáva eleganciu, jeho dizajn sa hodí do akéhokoľvek prostredia.


Zoznámte sa s novou rodinou reproduktorov Bose

Bose Home Speaker 500 je súčasťou novej rodiny Smart reproduktorov a soundbarov. Všetky produkty perfektne spolupracujú, takže kedykoľvek môžete pridať ďalší, a bez problémov tak priniesť hudbu do ďalších miestností. A pomocou hlasového asistenta Amazon ALEXA máte k dispozícií milióny skladieb, ktoré spustíte len vyslovením príkazu. Alebo môžete všetko spravovať cez aplikáciu Bose Music APP. Priveďte svoju zábavu k životu – hudbu, filmy a televíziu – všetko môžete mať v ľubovoľnej miestnosti a ovládať z kadekoľvek.

Ďalšie informácie / BOSE Home Speaker 500, čierna