BOSE Virtually Invisible® 791

BOSE Virtually Invisible® 791

na predajni Cena  640€/pár

 

Reproduktory Virtually Invisible® 791

MaF f1020 115120 BOSE Virtually Invisible® 791

  • Naše najlepšie stropné reproduktory pre hudbu a filmy
  • Technológie spoločnosti Bose prinášajú oproti typickým stropným reproduktorom širšie pokrytie a nižšie frekvencie
  • Jednoduchá montáž pomocou štyroch upínacích skrutiek, mriežka sa dá ľahko zakrútiť na miesto
  • Obsahujú 17,8 cm basový reproduktor a dva výškové reproduktory

Zažite najlepší výkon, ktorý v oblasti stropných reproduktorov ponúka značka Bose®. Reproduktory Virtually Invisible® 791 speakers sú navrhnuté tak, aby v porovnaní s konvenčnými stropnými reproduktormi ponúkali prirodzený zvuk s väčšou priestrannosťou, detailmi a hĺbkou. Technológia reproduktorov Bose® Stereo Everywhere® prináša do celej posluchovej oblasti rovnomerný zvuk. Montáž je jednoduchá. Zarovnaný dizajn zapadne súvisle do stropu.

Kombinácia dvoch výškových reproduktorov a 17,8 cm basového reproduktora zabezpečuje priestranný stereofónny zvuk pre vašu obľúbenú hudbu. Môžete si tiež vychutnávať hlboký prednes nízkych frekvencií pri dramatických hudobných filmových efektoch. Táto vlastnosť robí z reproduktorov 791 ideálnu voľbu pre zadné reproduktory v zostave domáceho kina.

Výškové reproduktory sú strategicky umiestnené tak, aby ste ich nemuseli namieriť smerom do miestnosti. Výsledkom je výkon reproduktorov Stereo Everywhere® s vyváženým stereofónnym zvukom bez ohľadu na to, kde počúvate, nielen na jednom vyvolenom mieste.

Vyčnieva len zvuk. Reproduktory splývajú.

Montáž reproduktorov 791 je jednoduchá – štyri upínacie skrutky uchytia reproduktor k stropu. Ozvučnica s neohraničeným dizajnom eliminuje potrebu samostatného priestoru pre reproduktor – namiesto toho využíva priestor nad stropom. Po umiestnení reproduktorov stačí iba zatiahnuť upevňovacie skrutky a mriežky zakrútiť na miesto. Povrchová úprava je elegantná a zároveň nenápadná. Mriežky reproduktorov môžete dokonca namaľovať, aby zodpovedali farbe miestnosti.

Ak vlastníte systém Lifestyle®, pomocou reproduktorov Virtually Invisible® 791 a zosilňovača SA-3 môžete hudbu preniesť do ďalšej miestnosti v dome. Dokonca môžete v jednej miestnosti počúvať hudbu a v druhej miestnosti sledovať film alebo počúvať inú hudbu, iba s jedným systémom Lifestyle® a v rovnakom čase.