Bose L1®model II set s basovým modulom B2

Bose L1®model II set s basovým modulom B2

na predajni Cena €2490

 


Odporúčaný pre max. 500-členné publikum
Členené pole s 24 reproduktormi zabezpečuje 180-stupňové zvukové pokrytie
Vytvára tonálne najvyváženejší zvuk s malým poklesom hlasitosti pri narastajúcej vzdialenosti
Rozložiteľné diely systému umožňujú efektívnu prepravu, inštaláciu a rozloženie
Priložený jeden basový modul B2

Vylepšite svoje vystúpenia so systémom L1® Model II, naším najpokrokovejším prenosným zosilňovacím systémom pre hudobníkov, DJov alebo rečníkov. Tieto reproduktory prinášajú 180° horizontálne zvukové pokrytie a našu najhladšiu zvukovú charakteristiku – naprieč javiskom a celou miestnosťou. Obsahujú jeden basový modul B2 na zvýšenie flexibility a ešte vyšší výkon v oblasti nízkych tónov.
Rovnako ako originál, oceňovaný systém Bose L1®, aj zvukový systém Model II je komplexná inovácia, ktorá nahrádza štandardné monitorovacie reproduktory, mixážne pulty a zosilňovacie systémy. A tento profesionálny zvukový systém je plný patentovaných technológií od spoločnosti Bose, ktoré vylepšujú zosilňovaný zvuk.
Zvukové výhody – iba od značky Bose
Prelomový systémový reproduktor vytvára široké a rovnomerné zvukové pole s pokrytím takmer 180 stupňov – na javisku aj v obecenstve až do niekoľko stoviek ľudí – len s malým poklesom hlasitosti a zvukového zafarbenia.
Súčasťou systému Model II je aj technológia reproduktorov Articulated Array pre ešte lepšie vyváženie zvuku. Reproduktor má 24 vertikálne umiestnených meničov, ktoré vďaka presnému zameraniu vytvárajú v miestnosti čistejšie výšky a konzistentnejší zvuk. Aj ľudia, ktorí budú sedieť po stranách týchto javiskových reproduktorov, si vychutnajú správne vyvážený a detailný zvuk.
Plné a flexibilné basy
Výkonný basový modul B2 prináša skvelý výkon v oblasti nízkych frekvencií. Oceníte ho vždy, keď budete chcieť dosiahnuť mohutné basy pred väčším publikom. Flexibilitu modulu zvyšujú tri dostupné nastavenia. Normálne nastavenie je ideálne pre basovú gitaru alebo mikrofón pre kopák. Vyššie nastavenie je určené pre oblasť prehrávania hudby/DJing. A nižšie nastavenie skvele funguje s akustickou gitarou a vokálmi.
K jednému napájaciemu stojanu L1® môžete pripojiť jeden basový modul B2. A voliteľný výkonový zosilňovač PackLite™ vám umožní pridať druhý basový modul B2 a dosiahnuť tak maximálny výkon v oblasti dolných frekvencií.
Ľahký a jednoduchý
Napájací stojan systému L1® Model II váži iba 10,7 kg a má štyri zasúvateľné nohy. Vďaka tomu sa ľahko prenáša a zapája. Na napájacom stojane sa nachádza aj zjednodušená ovládacia časť. Jednoduchý vstup linkovej úrovne môžete použiť na pripojenie hudobných nástrojov, mikrofónov, mixážnych pultov, notebookov, MP3 prehrávačov alebo DVD systémov.
Všetky časti systému sú vyrobené tak, aby zvládli aj prevoz. Reproduktor má odolnú a zosilnenú mriežku. Súčasťou každej súpravy sú vypchaté ochranné puzdrá na prenášanie hlavných komponentov.
Flexibilita viacerých kanálov
Voliteľný zvukový procesor T1 Tone Match® pridáva ďalšie štyri kanály, vďaka ktorým môžete rozšíriť systém a pripojiť doplnkové hudobné nástroje a mikrofóny. Procesor ToneMatch® môžete tiež použiť na doladenie zvuku pomocou výkonných nástrojov na úpravu charakteru signálu.
Reproduktorová technológia Spatial Dispersion™ používa šesť malých meničov uchytených pod presne stanoveným uhlom v tenkom vertikálnom kryte. Táto špeciálna technológia od Bose zaistí takmer 180° horizontálne zvukové pokrytie. Zvuk zostáva konzistentný dokonca aj na úplných okrajoch systému.
Integrované výkonové zosilňovače v napájacom stojane zaisťujú čisté a presne zosilňovanie pre systém L1® Model II s maximálne dvomi basovými modulmi B1 alebo jedným basovým modulom B2.
Zásuvka ToneMatch® na napájacom stojane slúži na prenos digitálneho zvuku a napájania do zvukového procesora ToneMatch®.
Analógový vstup, ovládací prvok na doladenie a LED indikátor signálu/prekročenia max. úrovne pre analógový vstup linkovej úrovne so 6,35 mm (1/4“) TRS zásuvkou (jack). Je možné použiť na pripojenie hudobných nástrojov alebo iných zdrojov zvuku, ako sú DJ mixpulty, MP3 prehrávače, počítače alebo DVD systémy.
Výstup do basového modulu prenáša zosilnený nízkofrekvenčný signál do jedného alebo dvoch basových modulov B1 alebo do jedného basového modulu B2. Po pripojení basových modulov systém L1® automaticky nastaví vhodnú ekvalizačnú krivku.
Basový linkový výstup prenáša výstup basového signálu z DSP. Pripája sa 1/4″ TRS káblom. Môžete ho použiť na pripojenie k aktívnemu subwooferu, doplnkovému zosilňovaciemu systému alebo k zosilňovaču Bose® PackLite® s maximálne dvomi ďalšími basovými modulmi.
Zasúvateľné nohy zaistia stabilitu napájacieho stojana L1® Model II s reproduktorom. Štyri zasúvateľné nohy sa dajú naraz vyklopiť z napájacieho stojana. Urýchľujú inštaláciu a uľahčujú prepravu.
Pohodlné puzdrá – samostatne pre reproduktor, napájací stojan a basový modul – zjednodušia cestu na vystúpenie alebo z neho.
Kompaktná zostava sa ľahko prenáša, zapája a rozoberá. Vďaka malým rozmerom potrebuje oveľa menej miesta, než by vyžadovali tradičné reproduktory pri rovnakom vystúpení. Do seba zapadajúce zakončenia vám umožnia bezpečne spojiť dva moduly.
Efektívny dizajn zahŕňa dva 25,4 cm meniče s vysokým výkonom a zdvihom, ktoré vytvárajú hlboké a silné basy aj napriek malej reproduktorovej skrinke. Tri úrovne nastavenia zvyšujú flexibilitu výstupu. Po pripojení k napájaciemu stojanu sa obvody aktívneho ekvalizéra postarajú o automatickú úpravu úrovne basového signálu.