BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredie

BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredie

na objednávku Cena  600€/pár

 

 

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 251®

Ujy f1020 115107 BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredie

 • Naše najlepšie reproduktory pre vonkajšie prostredie s montážou na stenu
 • Extrémne široké zvukové pole pre väčšie vonkajšie priestory
 • Vonkajšia skriňa reproduktora je navrhnutá tak, aby reprodukovala nízke frekvencie s minimálnym skreslením zvuku
 • Otestované, odolávajú snehu, dažďu, soli a extrémnym teplotám
 • Päťročná obmedzená záruka

Naše najlepšie stereofónne reproduktory pre vonkajšie prostredie s montážou na stenu prinášajú vyvážený stereofónny zvuk s omnoho širším zvukovým poľom než väčšina konvenčných reproduktorov pre vonkajšie prostredie. Tieto ocenené exteriérové reproduktory majú záruku, že odolajú nevľúdnemu počasiu.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 251® namontujte na vonkajšie steny, pripojte ich k stereofónnemu zariadeniu alebo systému Lifestyle® so zosilňovačom SA-3 a vychutnajte si kvalitný zvuk značky Bose® v oveľa širšej posluchovej oblasti.

Reproduktory, ktoré budete počuť

Problémom konvenčných reproduktorov pre vonkajšie použitie je, že stereofónny zvuk je počuť iba na niekoľkých „vyvolených“ miestach a nie na celom širokom dvore, pri bazéne alebo v záhrade. A často nedokážu reprodukovať nízke frekvencie, ktoré zvuku dodávajú účinok.

Ale inovatívne reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® 251® využívajú dizajn reproduktorov Articulated Array® a vďaka nemu sú schopné vytvoriť extrémne široké zvukové pole. V každej reproduktorovej skrini sú umiestnené dve reproduktorové sústavy natočené presným smerom, takže aj pri pohybe budete vonku počuť konzistentné stereofónne efekty. A jedinečný viackomorový dizajn vonkajšej skrine reproduktorov Bose® 251® minimalizuje skreslenie zvuku pri nízkych frekvenciách. Zvuk tak má čistý a prirodzený vplyv.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® sú navrhnuté tak, aby odolali aj tvrdým podmienkam. Tieto reproduktory odolávajú vplyvom počasia, sú navrhnuté a otestované tak, aby odolali vplyvu snehu, dažďa, soli a extrémnym teplotám v rozmedzí od 60 °C do -30 °C. Okrem toho ich chráni päťročná obmedzená záruka.

Výkon systému Lifestyle® preneste aj von

Ak vlastníte systém Lifestyle®, jednoducho k nemu pridajte reproduktory pre vonkajšie prostredie 251® a zosilňovač SA-3 a výkon systému Lifestyle® preneste aj von. Zažite vonkajšie reproduktory, ktorými prenesiete hudbu k bazénu, na terasu alebo na akékoľvek miesto vonku, kde počúvate hudbu. Ten istý systém Lifestyle® bude zatiaľ vo vnútri hrať odlišnú hudbu alebo prehrávať filmy.

Galéria

22a f627 115107 BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredienlF f627 115108 BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostrediekEE f627 115109 BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredieyZE f627 115110 BOSE 251® Reproduktory pre vonkajšie prostredie