BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie

BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie

na objednávku 2 dni Cena  300€/pár

 

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 151 SE

r1r f1020 115111 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie

  • Vykročte von, aby ste počuli zvuk Bose
  • Celistvý stereofónny zvuk v širokej posluchovej oblasti
  • Vhodné aj na použitie ako lodné reproduktory
  • Otestované, odolávajú snehu, dažďu, soli a extrémnym teplotám
  • Päťročná obmedzená záruka

Reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® 151 majú vylepšený výkon a odolnosť pre celistvý stereofónny zvuk v širokej posluchovej oblasti. Elegantný dizajn a odolná konštrukcia urobili z týchto reproduktorov naše najpopulárnejšie na reprodukciu hudby pri bazéne, na terase alebo dokonca na lodi. Pomocou montážnej konzoly ich môžete zavesiť vertikálne aj horizontálne, takže dokonale splynú s prostredím.

Tieto reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® disponujú dizajnom reproduktorov Articulated Array®. Vo vnútri každého reproduktora sú tri 6,35 cm širokopásmové budiče pre vonkajšie prostredie. Sú umiestnené tak, aby na rozdiel od konvenčných reproduktorov na vonkajšie použitie vytvárali celistvý stereofónny zvuk v oveľa širšej posluchovej oblasti.

Výsledkom je stereofónny zvuk Stereo Everywhere® pre konzistentný zvukový zážitok, aj keď sa presúvate z terasy k bazénu alebo na záhradu, alebo sa prechádzate po palube lode. Pomocou týchto reproduktorov pre vonkajšie použitie si môžete vychutnať konzistentnú kvalitu zvuku značky Bose® v širokej oblasti, nielen na jednom vyvolenom mieste.

Pri hľadaní kvality vám počasie nebude stáť v ceste

Naše reproduktory odolné voči vplyvom počasia obstáli aj v niektorých z najhorších prírodných podmienok. Reproduktory Bose® pre vonkajšie použitie testujeme už viac ako desať rokov voči vplyvom snehu, dažďa, soli a teplotným extrémom v rozsahu od 70 ºC do -40 ºC. Dokonca sme ich vystavili 1200-hodinovému testovaniu v prostredí slanej hmly. Tento test dvakrát prekračuje hodnoty normy, ktorou sa riadi námorný priemysel. Poskytujeme na ne päťročnú obmedzenú záruku.

Súčasťou balenia vonkajších stereofónnych reproduktorov Bose® 151 je nastaviteľná konzola, odolávajúca vplyvom počasia. Reproduktory tak môžete namontovať podľa svojich požiadaviek, buď vertikálne alebo horizontálne.

Rozšírte svoj systém Bose® Lifestyle® aj do vonkajšieho prostredia

Ak vlastníte systém Lifestyle®, jednoducho k nemu pridajte reproduktory Bose® 151 pre vonkajšie použitie a pomocou zosilňovača SA-2 preneste hudbu von – na terasu, k bazénu alebo na dvor. Dokonca môžete počúvať inú hudbu vonku a inú vnútri, v rovnakom čase a len s jedným systémom Lifestyle®.

Galéria

s9q f627 115111 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredieXXL f627 115112 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredieJS7 f627 115113 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredieuie f627 115114 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostrediejsf f627 115115 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie