Yamaha DTX 540 K

Yamaha DTX 540 K

  dostupný do 2 dní 1220€

YAMAHA+DTX540K modul Yamaha DTX 540 K

Yamaha DTX 540 K:

Elektronikcé bicie, sada používajúca technológiu TP-pad s prvotriednym zvukom, za ktorý je zodpovedný modul DTX500, o zvuk skvelého snare sa stará XP80 a tomy TP70, sada obsahuje 449 zvukov, 32-hlasú polyfóniu, 50 presetov, 20 užívateľských nastavení, MIDI Out, 9x Trigger Input, Aux In, sekvencer, tréningové módy a RS500 rack systém.

YAMAHA DTX540K

Pretože DTX-Pády poskytujú pocit z hry veľmi blízky akustickým bicím, hrá sa na nich veľmi príjemne, pomáhajú zlepšiť hráčsku techniku ​​a prinášajú prirodzenosť do hybridných elektronicko-akustických bicích sád. Bicie modul DTX500 má 427 bicích, perkusií a efektových zvukov pre mnoho hudobných situácií a ponúka komplexné vzdelávacie funkcie, vrátane „Groove Check“, cvičenia skladieb a ľahkého MIDI nahrávanie. Ide aj o veľmi dobrý MIDI kontrolér pre virtuálne bicie nástroje.

Vlastnosti:
– 5 dielna bicie sada DTX vrátane 2 činelov a Hi-Hat
– 3-zónový snare pad z TCS „Textured Cellular Silicone“
– Tom pady z TCS „Textured Cellular Silicone“
– Dva 3-zónové činelové pady s možnosťou zatlmený rúk
– Tónový generátor DTX500 ponúka 449 zvukov
– Obsahuje reálne sample akustických bicích Yamaha
– 50 presetových bicích sád, 20 užívateľských bicích sád
– Interné funkcie pre jednoduché nahrávanie
– Integrovaný sekvencer a funkcie pre nacvičovanie
– Nový dizajn stojana so 4 nohami
– Možnosti rozšírenia
– MIDI výstup
– Sada neobsahuje pedál

Modul: DTX500
Snare: XP80
Tom: XP70 x 2
Floor Tom: XP70
Bass Drum: KP65
Hi-Hat: PCY100 + HH65
Crash Cymbal: PCY100
Ride Cymbal: PCY135
Rack: RS500

DTX-Pády – pre tiché cvičenie, ktoré zlepšuje techniku!

Po rokoch vývoja a výroby jedných z najlepších svetových bicích Yamaha vie, čo pre bubeníkov znamená cítiť sa dobre a hrať prirodzene. Navrhli sme DTX-PAD ako nový štandard elektronických bicích padov, ktoré ponúkajú dobrý pocit pri hre, skvelú hrateľnosť, ktorá je čo najbližšie k akustickým bicím. Tieto pady sú tiež mimoriadne tiché.Spojili sme sa s poprednými svetovými bubeníkmi, aby sme dokázali uspokojiť ich náročné požiadavky, a využili sme naše znalosti a skúsenosti k vytvoreniu DTX-Pádu. Táto nová generácia bicieho padu umožňuje skutočný prielom v akustických bicích technikách.DTX540K používa DTX-PAD pre snare, tomy a floor tom. Vytvorený pre uspokojenie požiadaviek popredných svetových bubeníkov (a vás!), Ponúka tento pad široký dynamický rozsah a odozvu porovnateľnú s akustickými bicími. Uvidíte konkrétne a jednoznačné výsledky vo vašom bubnovanie po každom cvičení.

Legendárny zvuková kvalita Yamaha pre všetky vaše bicie sady!

Bicie modul DTX500 ponúka vysoko kvalitné tónový generátor Yamaha s realistickými zvukmi akustických bicích, činelov as perkusními zvuky. Dostanete tak zvuky špičkových bicích sád oak, maple, beech a birch, s detailmi ako sample spúšťané podľa sily úderu (zvuková charakteristika sa mení sa silou úderu), takže budete mať pocit, že počujete skutočnú „živú“ sadu bicích. Pre hranie širokej škály hudobných štýlov je pripravené 50 presetových bicích sád a zo svojich obľúbených bicích zvukov si môžete poskladať vlastné užívateľské sady. Zvuk môžete obohatiť o digitálny reverb efekty a hlavné EQ. So svojimi 427 prirodzene vzorkovanými akustickými bicími a perkusními zvuky prináša modul DTX500 to najlepšie z vysoko realistických a výkonných bicích zvukov. Vďaka použitiu digitálne zvukové technológie, ktorá pochádza zo syntetizátoru MOTIF ES, tento nástroj ožije pod vašimi paličkami a priamo reaguje na dynamiku vašej hry s plným hudobným výrazom.

Zahrajte si s cvičnými skladbami!

Skladby v DTX540K vám umožní zahrať si mnoho rôznych štýlov s alebo bez nahrané bicie stopy, spolu s basovým parte, alebo s celou kapelou, aby bolo hranie a cvičenie ešte viac zábavné a cítili ste sa ako na skúške s kapelou.

Praktické nástroje, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš groove!

Populárna groove nástroje Yamaha stanovili štandard výukových funkcií, ktoré sú nielen ľahké a zábavné, ale hlavne vám pomôžu stať sa lepším bubeníkom. DTX500K obsahuje kolekciu funkcií pre cvičenie, vrátane obľúbené funkcie „Groove Check“, ktorá zobrazuje, či hráte moc skoro alebo príliš neskoro, takže sa môžete ľahšie odnaučiť nežiaduce návyky. „Rhythm Gate“ je zase niečo ako bicie hra, ktorá automaticky vypne zvuk, ak hráte príliš mimo rytmus, takže sa rýchlejšie naučíte ovládať váš groove a hrať presne. Cvičenie nebolo nikdy tak zábavné!

3-zónové činely s funkciou „Choke“ (zatlmený činelu rúk) pre realistický výraz!

Činely DTX540K ponúkajú naši vyspelú technológiu 3-zónových činelových padov, ktoré ponúkajú rôzne zvuky, ak hráte na bell, telo činelu alebo na hranu činelu.

Expresívne Hi-Hat systém pre pokročilých hranie!

DTX540K ponúka hi-hat systém, ktorý používa vzdialený hi-hat pedál (súčasťou sady) a trigger pad pre realistickú expresivita hi-hat. Pedál a pad môžete umiestniť kamkoľvek v rámci sady, rovnako ako populárne vzdialené káblové hi-hat systémy pre akustické bicie.Navyše hi-hat ponúka rôzne herné techniky ako hra na otvorený / zatvorený hi-hat, zatvorenie pedálom a foot splash. Môžete tiež hrať na špičku alebo na hranu činelu pre pridanie jemných nuáns!

Vstup AUX INPUT pre hranie s vašou obľúbenou pesničkou!

DTX540K obsahuje audio vstup pre pripojenie externého hudobného prehrávača do modulu, takže si môžete zahrať s vašou obľúbenou pesničkou buď do hlavného výstupu alebo do slúchadlového výstupu. Môžete tak ľahko nacvičiť obľúbenú skladbu notu po note.

Programovateľná stopa s klikom a vysoko výkonný metronóm!

DTX540K je vybavený vysoko výkonným programovateľným metronómom, vytvoreným pre bubeníkov, ktorý vám umožní presne hrať aj zložité rytmy.

Pôsobivá rozšíriteľnosť – pridajte až štyri ďalšie pady!

DTX540K vám poskytuje tiež možnosť slobodnej voľby. Aj po nadobudnutí tejto sady si ju môžete ďalej vylepšiť a rozšíriť až o štyri ďalšie pady – či už chcete ďalšie tomy, činely, alebo konfigurácii s dvoma basovými bubnami. Vylepšovať môžete ďalšími DTX-pady.

MIDI pripojenie ponúka mnoho ďalších možností!

Bicie modul DTX500 je vybavený MIDI výstupom pre pripojenie sady k iným zariadeniam alebo k počítaču * s hudobnými produkčnými aplikáciami.
• Pre pripojenie k počítaču je nutné MIDI rozhranie (napr. Yamaha UX16 USB-MIDI Interface)

Ergonomický stojan RS500 so skutočným bicím hardvérom!

Stojan RS500 pre DTX520K/DTX540K používa zahnuté oceľové trubky pre kompaktné nastavenie, ktoré ponúka trvalú stabilitu a obsahuje svorku pre presné nastavenie pozície snare padu.