NORD GRAND PIANO

NORD GRAND PIANO

na objednávku Cena 3350  €

 Nord Grand prenesie všetky detaily vašej hry rovnako prirodzene ako akustické piano - vďaka prémiové klaviatúre s trojitými senzormi a presnému vyváženie. Tešte sa na jedinečný zážitok z hry aj neodolateľný dizajn.

grandiózny zážitok

Skvele vyvážená klaviatúra Kawai s kladivkovou mechanikou vás nesklame pri  hre, ani pri najjemnejším pianissima. Trojité senzory snímajú miesto klávesov pohyby na kladivkové mechanike a vy si tak v pokoji domova alebo na koncerte môžete sprostredkovať rovnaký zážitok, ako z hry na koncertné krídlo. Povrch Ivory Touch je potom už len takou čerešničkou na torte.

piano sekcie

V piano sekcii je na výber 10 krídel, 9 pianín, 10 elektrických pián, Clavinet, digitálne piana a ďalšie zvuky z exkluzívnej knižnice Nord Piano Library. Zvuky môžete ľahko meniť pomocou softvéru Nord Sound Manager. K dispozícii máte celkom 2 GB. A to už je poriadna zbierka.

Samozrejmosťou je presná emulácia vzájomných rezonanciou jednotlivých strún aj dodávaný trojpedál (sustain, sostenuto, soft).

Sample Synth Sekcia

Žiadna aranžovanie nebude problém. V tejto sekcii môžete vyberať zo sláčikov, syntetizátorov, zborov, plechových alebo nástrojov ako Mellotron a Chamberlin.

Sample Synth sekcia je opatrená ovládaním dôležitých parametrov attack, decay / release alebo filter / velocity aj tlačidlami pre rýchly výber zvukov. Pomocou editora Nord Sample Editor navyše nie je problém vytvárať vlastné sample.


efektová jednotka

Efektová jednotka obsahuje zbierku kvalitných stereo efektov s rýchlym ovládaním. Medzi efekty nájdete napríklad Tremolo, Phaser, Chorus, Pan, Wah, RM, Flanger, Vibe, EQ, Delay a Reverb s tromi typmi dozvuku. Priradiť ich môžete voľne do Piano alebo Synth sekcie.

Poteší tiež kompatibilita s monitormi Nord Piano Monitor, ktoré je možné nainštalovať priamo na zadný panel (monitory ani stojany nie sú súčasťou balenia).
vlastnosti

    Klaviatúry: Kawai Responsive Hammer
    Typ klaviatúry: Kladivková, plastová
    Povrch klaviatúry: Hladký
    Počet klávesov: 88
    Automatické sprievody: Nie
    Vstupy: 2x Pedal, Line Jack 3,5 mm TRS, MIDI In
    Výstupy: Headphone Jack 6,3 mm TRS, 2x Line Jack 6,3 mm TS, MIDI out
    Polyfónia: 120
    USB to host: Áno
    USB to device: Nie
    USB midi: Áno
    Ozvučenie: Nie
    Farba: Červená
    Adaptér Súčasť: Áno