BOSE  Lifestyle® 135 II

BOSE Lifestyle® 135 II

dostupný Cena  2890€

 

 

Systém domácej zábavy Lifestyle® 135 II

zSc f1020 207824 BOSE  Lifestyle® 135 II 

  • Náš najlepší systém s jedným reproduktorom prináša OSD navigáciu, ktorá zjednodušuje inštaláciu systému a každodenné používanie
  • Jednoduché pripojenie a ovládanie až 6 zdrojov HD videa – vrátane 3D – s prevzorkovaním obrazu na rozlíšenie 1080p
  • Zvuk prispôsobený veľkosti a tvaru miestnosti a nábytku v nej
  • Bezdrôtový modul Acoustimass® pre dostatočný výkon v oblasti nízkych tónov
  • Kolíska na iPod alebo iPhone, AM/FM tuner
  • Technológia Flexmount™ zaistí optimálny výkon nezávisle na tom, či je reproduktorové pole uchytené na stenu alebo položené na stôl
Je ľahké si predstaviť náš najlepší systém s jedným reproduktorom v kombinácii s vaším HDTV. Systém domácej zábavy Lifestyle® 135 však ponúka oveľa viac, ako len tenký profil. Exkluzívne technológie Bose® vám pomôžu ovládať zdroje domáceho kina tak jednoducho, ako nie je pri typických systémoch s jedným reproduktorom bežné. Za pomoci sprievodcu inštaláciou pridáte do systému prehrávač 3D Blu-ray diskov alebo iné HD komponenty. A môžete si vychutnávať jednoduché, každodenné používanie s OSD menu pre všetky pripojené zdroje signálu.
Štíhly reproduktor prinesie osviežujúci zvuk domáceho kina, ktorý presvedčivo putuje po celej miestnosti. Tento filmový zvuk je doplnený bezdrôtovým modulom Acoustimass®, ktorý rozozvučí nízke tóny. Ovládacia konzola s AM/FM tunerom a kolíska pre iPod alebo iPhone dopĺňa kompletný systém zábavy. Je to elegantný prístup k domácemu kinu s vysokým výkonom, ktoré sa s ľahkosťou hodí k vášmu štýlu.
Systém domácej zábavy Lifestyle® 135 je vybavený technológiou TrueSpace® a pokročilými technológiami zvukového poľa PhaseGuide, ktoré prinášajú oveľa širší zvuk, než sú fyzické rozmery reproduktora. Budete počuť akustické detaily zľava, zo stredu a sprava, a to všetko z jediného viditeľného reproduktora, ktorý sa skvelo hodí k vášmu HDTV.
Kompaktný modul Acoustimass® sa dá ľahko odstrániť z dohľadu, napriek tomu však budete zreteľne cítiť jeho výkon v oblasti basov. Nízke tóny a efekty pridajú realizmus všetkému, čo budete sledovať, ale aj hĺbku vašej obľúbenej hudbe. A s bezdrôtovou technológiou použitou v module nebudú od reproduktora k modulu viesť žiadne káble.

Jednoduché nastavenie. Jednoduché použitie.

Systém inteligentnej integrácie Unify® vás krok po kroku prevedie procesom inštalácie. Po pripojení komponentov k ovládacej konzole systém prostredníctvom odkazov na obrazovke odporučí najvhodnejšie konektory. Dokonca aj potvrdí, či prepojenie prebehlo správne.
Každé zariadenie sa následne pridá do menu zdrojov signálu, ktoré je prístupné na obrazovke TV prijímača. Už viac netreba prepínať video vstupy, aby ste našli ten správny zdroj. Po pridaní Blu-ray prehrávača sa tento v menu na obrazovke zobrazí ako „Blu-ray“ – systém Unify® tak môže ľahko a intuitívne používať ktokoľvek.
Technológia Unify® tiež zjednodušuje programovanie diaľkového ovládača Bose® na ovládanie systému Lifestyle® 135 a prakticky všetkých zariadení, ktoré sú k nemu pripojené. Počas inštalácie používa systém Unify® internú databázu na identifikáciu pripojeného komponentu a automaticky naprogramuje diaľkový ovládač Bose® na jeho ovládanie. Na LCD obrazovke diaľkového ovládača Bose® môžete navyše sledovať informácie o systéme, vrátane stavu prehrávača iPod a FM/AM rádia.

Zvuk prispôsobený miestnosti

Vaša miestnosť je jedinečná. A jej veľkosť, tvar, textúry a ostatné prvky ovplyvňujú zvuk, ktorý počujete. Systém ADAPTiQ® bol vyvinutý na zanalyzovanie vašej miestnosti a následné upravenie zvuku systému Lifestyle® do konzistentnej a vysokokvalitnej podoby.
Tento systém vám navyše umožní prostredníctvom integrovanej technológie Bose® link prenášať zvuk aj do ďalšej miestnosti. Stačí pridať kompatibilné produkty Bose® a môžete prenášať zvuk domáceho kina až do 14 ďalších oblastí, dokonca aj von.