BOSE HOME 300

na predajni Cena  249€

 

 

Zvuk, ktorý vyniká. Veľkosť, ktorá vám sadne.

Reproduktor Bose Home Speaker 300 prináša hlboké basy a priestorový 360° realistický zvuk. Navyše, s vstavanými hlasovými asistentmi, ako je Google Assistant a Alexa, je vaša obľúbená hudba len otázkou hlasového príkazu. Zapnite ho a pocítite ten rozdiel.

 BOSE HOME 300


Vstavaný hlasový asistenti

Hrať. Pauza. Alebo preskočte na svoju obľúbenú pieseň – bez toho aby ste vstávali z kresla. Vďaka vstavaným hlasovým asistentom, ako je napríklad Google Assistant a Alexa, budete mať okamžitý prístup k miliónom skladieb, albumov pomocou vášho hlasu. Ale hudba je len začiatok. Máte tiež prístup k veciam, ako sú správy o počasí a novinové titulky a mnoho ďalšieho. Takže ak chcete niečo počuť, opýtajte sa.

Hudba. Pustite si hudbu na akú máte práve chuť.

Pokiaľ ide o to, čo chcete počuť, máte toľko možností. S integrovaným Wi-Fi, Bluetooth a Apple AirPlay 2 môžete prehrávať hudobné služby, ako napríklad Spotify®, Amazon Music alebo Apple Music, alebo prehrávať čokoľvek z telefónu alebo tabletu.

spot BOSE HOME 300

deez BOSE HOME 300

Prevezmite kontrolu nad zážitkom z počúvania

S aplikáciou Bose Music môžete jednoducho prehľadávať všetku hudbu na jednom mieste a plynule prechádzať medzi stanicami, skladbami a hudobnými službami. Navyše je to ďalší jednoduchý spôsob ovládania domáceho reproduktora Bose Home Speaker 300. Nastavenie predvolieb pomocou aplikácie je jednoduché, takže hudba je dostupná na jeden dotyk. Aplikácia umožňuje jednoducho nastaviť celý systém, prehľadne krok za krokom.

musicapp BOSE HOME 300

Zoznámte sa s inteligentnou rodinou Bose

Bose Home Speaker 300 je súčasťou rodiny inteligentných reproduktorov a zvukových panelov Bose. Všetky produkty pracujú spoločne, takže môžete pridať ďalšie, keď si chcete vychutnať viac hudby vo viacerých miestnostiach. S hlasovými asistentmi zabudovanými v každom produkte máte okamžitý prístup ku všetkým vašim skladbám – bez dotyku. Alebo môžete všetko ovládať z aplikácie Bose Music. Užívajte si zábavu – hudbu, filmy a televíziu – v každej miestnosti, v ktorej chcete.

 BOSE HOME 300