BOSE  Acoustimass® 6 III

BOSE Acoustimass® 6 III

na predajni Cena  900€

 

Reproduktorový systém domáceho kina Acoustimass® 6 III

cRk f1020 115052 BOSE  Acoustimass® 6 III

  • Náš 5.1-kanálový reproduktorový systém domáceho kina pre menšie miestnosti
  • Navrhnutý tak, aby fungoval s 5.1-kanálovým receiverom priestorového zvuku
  • Päť reproduktorov v tvare jednoduchej kocky
  • Aktívny modul Acoustimass® s jedným výkonným budičom

Reproduktorový systém domáceho kina Acoustimass® vám priblíži vysokovýkonný zvuk hudby a filmov. Patentovaná technológia spoločnosti Bose® prináša prirodzený zvuk aj do vašich stereofónnych zariadení alebo domáceho kina. Tento 5.1-kanálový zvukový systém ľahko zapadne do miestnosti a je výbornou voľbou pre menšie miestnosti.

Vďaka inovatívnym technológiám spoločnosti Bose budete aj vo vašich najobľúbenejších skladbách počuť nové detaily a nuansy. Reproduktory Virtually Invisible® v tvare kocky dodávajú skladbám a filmom živý a prirodzený zvuk. Majú tvar kocky s hranou dĺžky 7,6 cm. Tieto malé reproduktory verne reprodukujú jasný a prirodzený zvuk živého vystúpenia.

Aktívny modul Acoustimass® je presne tá inovácia, ktorá stojí za týmto 5.1-kanálovým reproduktorovým systémom. Modul Acoustimass® môžete ukryť takmer kamkoľvek do miestnosti bez obáv, že zlým umiestnením bude prichádzať k počuteľnému skresleniu – napr. za nábytok alebo záclony – bude sa zdať, že bohaté a široké spektrum zvukov vychádza iba z malých reproduktorov v tvare kocky.

Zapojenie systému je taktiež jasné – a čisté – pomocou bezdrôtového prepojenia priestorového zvuku SL2. Toto voliteľné príslušenstvo eliminuje potrebu ťahať káble z prednej časti miestnosti k zadným reproduktorom.