BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie

BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie

na predajni Cena  300€/pár

 

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 151 SE

r1r f1020 115111 BOSE 151 SE Reproduktory pre vonkajšie prostredie 

  • Vykročte von, aby ste počuli zvuk Bose
  • Celistvý stereofónny zvuk v širokej posluchovej oblasti
  • Vhodné aj na použitie ako lodné reproduktory
  • Otestované, odolávajú snehu, dažďu, soli a extrémnym teplotám
  • Päťročná obmedzená záruka

Reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® 151 majú vylepšený výkon a odolnosť pre celistvý stereofónny zvuk v širokej posluchovej oblasti. Elegantný dizajn a odolná konštrukcia urobili z týchto reproduktorov naše najpopulárnejšie na reprodukciu hudby pri bazéne, na terase alebo dokonca na lodi. Pomocou montážnej konzoly ich môžete zavesiť vertikálne aj horizontálne, takže dokonale splynú s prostredím.

Tieto reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® disponujú dizajnom reproduktorov Articulated Array®. Vo vnútri každého reproduktora sú tri 6,35 cm širokopásmové budiče pre vonkajšie prostredie. Sú umiestnené tak, aby na rozdiel od konvenčných reproduktorov na vonkajšie použitie vytvárali celistvý stereofónny zvuk v oveľa širšej posluchovej oblasti.

Výsledkom je stereofónny zvuk Stereo Everywhere® pre konzistentný zvukový zážitok, aj keď sa presúvate z terasy k bazénu alebo na záhradu, alebo sa prechádzate po palube lode. Pomocou týchto reproduktorov pre vonkajšie použitie si môžete vychutnať konzistentnú kvalitu zvuku značky Bose® v širokej oblasti, nielen na jednom vyvolenom mieste.

Pri hľadaní kvality vám počasie nebude stáť v ceste

Naše reproduktory odolné voči vplyvom počasia obstáli aj v niektorých z najhorších prírodných podmienok. Reproduktory Bose® pre vonkajšie použitie testujeme už viac ako desať rokov voči vplyvom snehu, dažďa, soli a teplotným extrémom v rozsahu od 70 ºC do -40 ºC. Dokonca sme ich vystavili 1200-hodinovému testovaniu v prostredí slanej hmly. Tento test dvakrát prekračuje hodnoty normy, ktorou sa riadi námorný priemysel. Poskytujeme na ne päťročnú obmedzenú záruku.

Súčasťou balenia vonkajších stereofónnych reproduktorov Bose® 151 je nastaviteľná konzola, odolávajúca vplyvom počasia. Reproduktory tak môžete namontovať podľa svojich požiadaviek, buď vertikálne alebo horizontálne.

Rozšírte svoj systém Bose® Lifestyle® aj do vonkajšieho prostredia

Ak vlastníte systém Lifestyle®, jednoducho k nemu pridajte reproduktory Bose® 151 pre vonkajšie použitie a pomocou zosilňovača SA-2 preneste hudbu von – na terasu, k bazénu alebo na dvor. Dokonca môžete počúvať inú hudbu vonku a inú vnútri, v rovnakom čase a len s jedným systémom Lifestyle®.