Studiomaster C2-2

Studiomaster C2-2

na predajni Cena  81€

 

c2s 2 back jpg Studiomaster C2 2

 

Studiomaster C2-2:

Malý mixážny pult pre domáce štúdio, alebo menšie hudobné zoskupenia. Celkom 10 využiteľných kanálov. 2x MIC, 2x STEREO Line In, Stereo RCA Cinch vstup a Stereo vstup Jack 6,3 mm pre CD, alebo MP3 prehrávač. Hlavná vstupná sekcia má účinné dvojpásmové korekcie pre reguláciu basov a výšiek, Phantomové napájanie 48V na mikrofónových vstupoch. Výstupná sekcia obsahuje dva hlavné výstupy JACK 6,3 mm, slúchadlový výstup a nahrávacie RCA CINCH výstupy, a jednu AUX cestu pre odposluch, alebo externý efekt. Všetko je osadené v robustnom hliníkovom šasi. Napájanie priloženým 12V adaptérom. Súčasťou balenia je aj držiak pre montáž na stojan. Rozmery: 244 x 165 x75 mm.

Vstupy

Prvé dva vstupy mixpultu je možné využiť na pripojenie  mikrofónov (symetrické XLR), alebo signálu z linkového zdroja (keyboard). Vďaka Phantomovému napájaniu 48V je možné pripojenie až dvoch kondenzátorových štúdiových mikrofónov. Ak je do prvých dvoch vstupov pripojený konektor XLR, nie je v nich možné použiť súčasne aj konektor Jack. Každý mikrofónový vstup má samostatné ovládanie GAIN, reguláciu výšiek, basov, nastavenie úrovne signálu posielaného do efektovej AUX cesty, Panorámu a Celkovú hlasitosť signálu.

srmR.c2 2 189x244 Studiomaster C2 2 Vstupy 3 a 4 sú linkové s možnosťou združenej regulácie výšiek, basov, úrovne AUX signálu, balance a celkovej hlasitosti. To isté platí pre vstupy 5 a 6. Štandardne sa tieto vstupy používajú pre pripojenie zdrojov STEREO signálu (ľavý a pravý kanál), ale mixpult umožňuje pripojenie aj MONO nástrojov ako gitara, alebo basgitara. Ak totiž neobsadíte vstupy 4 a 6, budú kanály 3 a 5 pracovať v režime DUAL MONO. V tomto režime mixpult smeruje mono signál do ľavého, aj pravého kanála.

Ďalšie štyri využiteľné kanály v podobe dvoch STEREO vstupov  sa nachádzajú na vrchnej strane mixpultu. Tvorí ich dvojica štandardných RCA Cinch vstupov pre pripojenie linkového zdroja signálu (keyboard, alebo CD prehrávač) a jeden STEREO linkový Jack 6,3 mm (keyboard, alebo druhý CD prehrávač) Pre tieto horné vstupy však existuje jedine možnosť ovládanie celkovej vstupnej hlasitosti pomocou knobu Playback na pravej strane pultu.

pEXn.c2 2 back jpg 178x130 Studiomaster C2 2

Hlavný výstup z mixu na zadnom paneli pri týchto malých mixoch nie je riešený štandardnými symetrickými XLR výstupmi, ale dvomi symetrickými JACK 6,3 mm konektormi. Úroveň hlavného výstupu je regulovaná otočným ovládačom MAIN LEVEL .
Tiež je k dispozícii regulovateľný stereo slúchadlový výstup JACK 6,3 mm.
Na vrchnej strane pultu nechýba nahrávací výstup v podobne dvoch RCA Cinch konektorov

Mixpult disponuje aj MONO výstupom AUX SEND, ktorým môžete poslať signál do aktívneho odposluchu. Ak nepoužívate odposluch, dá sa pomocou AUX SEND poslať signál do externého efektového procesora, Keďže však na mixpulte chýba návratová cesta AUX RETURN, bude potrebné pre návrat efektovaného signálu  do mixu obetovať niektorý zo stereo vstupov.