LX-17e Digitálne pianino

LX-17e Digitálne pianino

dostupné   Cena od 5199€

 

 

 

LX-17e Digitálne pianino

 

Špičkový zvuk a technológie v luxusnom pianíne

PREPYCHOVÝ DOMÁCI KLAVÍR, KTORÝ PRINÁŠA DOKONALÝ HUDOBNÝ ZÁŽITOK

roland lx 17 title LX 17e Digitálne pianino

Od roku 1972 Roland pracuje na vytvorení dokonalého klavírneho zážitku a v tomto duchu sa nesie aj nová séria klavírov LX. Chceli sme vytvoriť prepychové pianíno pre skutočných fajnšmekrov, s úžasným zvukom, honosným vzhľadom akustického nástroja a množstvom výhod, ktoré poskytuje digitálna technológia. LX-17 je vybavený najnovšou verziou našej technológie SuperNATURAL Piano Modelling a jedinečnou klaviatúrou, ktorá spojením dreveného a lisovaného materiálu poskytuje tie najlepšie vlastnosti pre hranie a zároveň je odolná. LX-17 môžete cez Bluetooth pripojiť k vášmu smartfónu alebo tabletu a počúvať vaše hudobné aplikácie alebo online klavírne lekcie cez výkonný 8-reproduktorový zvukový systém. Aj keď má kompaktné rozmery, tento „klasicky“ štýlovaný klavír je naším najvyšším pianínom a vo vašej domácnosti sa bude vyzerať skvostne, v leštenom finiši ebenovej alebo bielej farby.

roland 10 rocna zaruka 620 LX 17e Digitálne pianino

smd sk page LX 17e Digitálne pianino

  • roland lx 17 lid LX 17e Digitálne pianino
  • roland lx 17 pe LX 17e Digitálne pianino
  • roland lx 17 pw LX 17e Digitálne pianino
  • roland lx 17 front LX 17e Digitálne pianino
  • roland lx 17 angle LX 17e Digitálne pianino
  • roland lx 17 closed LX 17e Digitálne pianino

roland lx 17 side LX 17e Digitálne pianinoroland lx 17 panel LX 17e Digitálne pianino

 • roland lx 17 ipad LX 17e Digitálne pianino
 • roland lx 17 lid LX 17e Digitálne pianino
 • roland lx 17 pe LX 17e Digitálne pianino


● Namiesto bežného samplovania využíva najmodernejšiu technológiu SuperNATURAL Piano Modelling a vytvára bohatý a detailný zvuk klavíra
● Systém Acoustic Projection s ôsmimi reproduktormi vytvára úžasne reálny a podmanivý zvuk akustického klavíra
● Technológia Headphones 3D Ambience pre prirodzený a realistický zvuk pri hraní so slúchadlami
● Nová klaviatúra PHA-50 (Progressive Hammer Action with Escapement) s autentickým charakterom kombinuje vzhľad a pocit drevenej klaviatúry s trvanlivosťou a odolnosťou moderných materiálov
● Obsahuje aj veľkú kolekciu ďalších zvukov ako sú sláčikové nástroje, dychy, organ a mnohé ďalšie
● 25 registrácií pre uloženie vašich obľúbených nastavení zvukov, vrátane vrstiev a delenia klaviatúry; skupiny registrácií môžete zálohovať v USB pamäti
● Kabinet pianína v klasickom štýle a kompaktnom, priestorovo nenáročnom vyhotovení
● Pripojte váš smartfón alebo tablet cez Bluetooth a môžete cvičiť s aplikáciami, ktoré budú hrať v reproduktoroch klavíra
● Dve prepychové vyhotovenia: autentický leštený eben a leštená biela.

Prelomová technológia Roland SuperNATURAL Piano Modelling prináša podmanivý a živý zvuk klavíra, ktorý organicky reaguje na váš spôsob hrania

Stlačením klávesu na bežnom digitálnom klavíri prehráte vzorku nahranej noty klavíra. Klavír SuperNATURAL Piano však funguje inak. S využitím najmodernejšej technológie tento zvuk vytvorí. Technológia SuperNATURAL modeluje zvuk a štruktúru celého akustického klavíra až po detaily, ako sú kombinácie hraných nôt, ich rezonancie a spôsob, akým jednotlivé komponenty klavíra ovplyvňujú a reagujú jeden na druhý. Výsledkom je podmanivý a „živý“ zvuk, ktorý skutočne reaguje na spôsob vášho hrania. Také niečo bolo s doterajšou technológiou samplovania nemožné. Je to rozdiel medzi púhym počúvaním nahrávky a hraním, ktoré si skutočne užijete.

Klaviatúra PHA-50 má skvostný vzhľad a prirodzený chod drevenej klaviatúry a odolnosť moderných materiálov

Drevenú klaviatúru obyčajne nájdeme na klasických klavíroch. Drevené klávesy sú pekné a pod prstami pôsobia pevne a masívne. Kompletne drevená klaviatúra však nie je ideálna pre digitálny klavír, nakoľko drevené klávesy si vyžadujú pravidelnú údržbu, aby boli v optimálnej kondícii. LX-17 má nový typ klaviatúry, ktorá kombinuje drevo a lisovaný materiál a ťaží z toho najlepšieho z oboch materiálov; krásne drevené boky dodávajú každému klávesu tradičnú pevnú hmotu, s ktorou sa tak dobre hrá. Trvanlivý vnútorný rám zase umožňuje, aby klaviatúra spoľahlivo vydržala a fungovala mnoho tokov. Naviac, takáto klaviatúra je omnoho tichšia a pri hraní menej klepe – vďaka tomu môžete bezstarostne hrať v akomkoľvek čase.

Multikánálový zvukový systém Acoustic Projection vytvára plný a bohatý zvuk akustického grand piána

Multi-kanálový systém Roland Acoustic Projection váš úplne ponorí do úžasného zvuku akustického grand piána. V LX-17 je trojpásmový reprosystém zložený z ôsmich reproduktorov a štvorkánálového zosilňovača – každá časť zohráva špecifickú úlohu pri vytvorení dokonalého zvuku klavíra. Hlavný zvuk klavíra vytvárajú výkonné reproduktory kabinetu. Priestorové reproduktory v hornej časti reprodukujú rezonanciu rámu klavíra. Nakoniec sú tu „nearfield“ reproduktory, tie vytvárajú zvuk, ktorý vníma najmä ten, kto hrá – sú to dramatické a dynamické alikvóty a rôzne ruchy, ktoré vznikajú pri pohybe mechaniky a udieraní na struny klavíra. Zvuku môžete dodať ešte čistejšiu definíciu otvorením horného krytu tak, ako na akustickom klavíri.

Pripojte váš smartfón alebo tablet prostredníctvom technológie Bluetooth a využívajte praktické bezdrôtové funkcie

Vďaka moderným zariadeniam ako smartfóny a tablety je možné učiť sa hrať úplne novým spôsobom. Cez Bluetooth môžete bezdrôtovo prepojiť LX-17 s vašim mobilným zariadením a využívať populárne aplikácie pre iOS/Android a online cvičné videá. Po pripojení bude zvuk znieť cez interné reproduktory klavíra alebo, ak chcete cvičiť v súkromí, cez pripojené slúchadlá. Môžete hrať s vašim obľúbeným autorom alebo skupinou, či cvičiť s niektorým z najlepších učiteľov hudby. Navštívte službu Sheet Music Direct, kde si môžete vybrať z obrovskej ponuky hudobnej literatúry alebo nainštalovať iOS aplikáciu PiaScore a získať bezplatný prístup k viac ako 70000 notáciám klasickej hudby. Dokonca môžete pedálom klavíra otáčať notové strany na obrazovke vášho iPhone/iPad-u.

*Funkcia Bluetooth nemusí byť dostupná v niektorých krajinách.

Funkcia Headphones 3D Ambience prináša autentický zvuk grand piána priamo do vašich uší

Jednou z mnohých výhod digitálneho klavíra je možnosť hrať potichu (so slúchadlami). Pri používaní slúchadiel väčšina klavírov jednoducho prepne zvuk z reproduktorov do slúchadiel. Tu je však príležitosť využiť dobré slúchadlá a aj pri cvičení si vychutnať jasný a čistý zvuk klavíra. V klavíroch Roland využívame na optimalizáciu zvuku efekt Headphones 3D Ambience, ktorý upraví zvuk tak, aby ste ho počuli „z klavíra“ a nie zo slúchadiel. Budete tiež môcť cvičiť dlhšie bez pocitu únavy, bez ohľadu na denný či nočný čas.

Hrá ako akustické grand piano

Hranie nie je len o citlivosti klávesov; podstatný je aj spôsob, akým sa pohybujú. Každý kláves je vybavený stabilizátorom, ktorý zabezpečuje hladký a precízny chod klávesu. Tiež bráni pohybu klávesu do strany a klepaniu, ktoré vzniká pri hraní glissando. Keďže nový LX-17 má náš najnovší zvukový generátor, vyladili sme podľa neho aj snímače klaviatúry tak, aby klaviatúra a zvuk fungovali v dokonalej harmónii a priniesli vám ten najlepší hudobný zážitok. Klávesy majú povrchovú úpravu v štýle ebenu a slonoviny. Ich povrch dobre absorbuje vlhkosť a vaše prsty sa pri hraní nebudú šmýkať.

Elegantný dizajn, Klasické linky, Nadčasový zvuk

LX-17 je nabitý najmodernejšou technológiou, no na pohľad je veľmi tradičný. Dizajn klavíra je kombináciou klasických liniek s priestorovo nenáročným kabinetom pianína a je dostupný v dvoch leštených vyhotoveniach – čiernom a bielom. Keď už máte klavír doma, ani nie je potrebné zapnúť ho tlačidlom napájania – stačí otvoriť kryt klaviatúry a začať hrať. Pri hraní ihneď spoznáte úžasnú leštenú klaviatúru typickú pre akustické piána a dokonca môžete otvoriť kryt klavíra a získať ešte čistejší zvuk.