KORG Wavedrum Mini

KORG Wavedrum Mini

na objednávku 199

 

Wavedrum Mini
Dynamický perkusný syntetizátor


Legendárny technológia Wavedrum – teraz v kompaktnej forme !

Oznamujeme energického a pre cestovanie vybaveného modelu Wavedrum Mini ; so vstavaným reproduktorom , napájaním na batérie a revolučným senzorom v klipsy , ktorý prenáša do nástroja prakticky ľubovoľný objekt .
Vlastnosti Wavedrum Mini

Prenosný perkusný syntetizátor , ktorý je postavený na vylepšenej technológii Korg Wavedrum
Hrajte dvoma zvuky naraz a vyskúšajte si hlboký hudobný zážitok :
Jedným zvukom hrajte na dynamický pad
Druhým potom na ľubovoľný povrch alebo objekt , snímaný senzorom v klipsy
100 pripravených zvukov , od akustických po syntetické
100 rytmických patternov poslúži ako rytmický sprievod
10 presetových zvukových efektov ; vyberte si jeden z nich a obohaťte ním svoj ​​zvuk
Funkcia Looper umožňuje neobmedzený overdubbingu vo vrstvách , takže získate komplexné patterny s niekoľkými zvukmi
Svoje zvuky počujete buď cez vstavaný reproduktor , alebo pri cvičení v slúchadlách
Ak pracuje prístroj na batérie , môžete hrať kdekoľvek , aj vonku
AC adaptér a upevňovacie popruh sú pribalené

Vďaka bicím a perkusním zvukom z celého sveta , revolučným zvukom syntetizátoru , plus jedinečným a originálnym zvukom , si Wavedrum dynamický perkusné syntetizátor zamilovali perkusionisté , bubeníci aj milovníci hudby kdekoľvek na svete .

Náš nový Wavedrum Mini prináša túto zvukovú koncepciu v kompaktnom a prenosnom formáte – doplnenú vstavaným reproduktorom a prevádzkou na batérie , takže môžete hrať kdekoľvek . Okrem dynamického padu , Wavedrum Mini obsahuje aj novo vyvinutý senzor v klipsy , ktorú možno pripevniť na stôl , pohár , či iný objekt , ktorý potom využijete ako perkusné nástroj . Vďaka senzorové klipsy a padu môžete teraz hrať dvoma zvukmi naraz , a zdvojnásobiť tak výkon Wavedrum Mini . Vyberte si zo 100 skvelých zvukov ; pridajte jeden z 10 nevšedných efektov ; hrajte podľa jedného zo 100 interných rytmických patternov , alebo nahrávajte neobmedzený počet vrstiev funkcií Looper . Možnosti sú neobmedzené . Wavedrum Mini sa bude páčiť hlavne muzikantom , ktorí preferujú predovšetkým originálne hranie , alebo začiatočníkom , ktorí jednoducho chcú hrať na hudobný nástroj .
100 zvukov , pripravených na hranie

Vďaka prevzaté technológii Wavedrum , Wavedrum Mini ponúka 100 zvukov , profesionálne naprogramovaných a pripravených na hranie . Od akusticky znejúcich bicích a perkusných zvukov po najmodernejšie zvukov , dosiahnuteľné len na syntetizátoru , Wavedrum Mini ponúka širokú paletu zvukov . Nájdete tu dokonca aj nástroje , ako basa , ladené perkusie a strunové nástroje , takže môžete hrať rytmické i melodické pasáže .
Dokonalý výraz povrchu padu

Zvuk Wavedrum Mini reaguje na miesto , kde na pad udriete a akou silou , takže ide až za hranice jednorozmerného zvuku . Pad reaguje citlivo na každý parameter úderu – open shot , slap shot a ďalšie – takže máte k dispozícii celú paletu herných techník a komplexného hudobného vyjadrenia .
Dynamický senzor v klipsy

Na ľubovoľný objekt alebo povrch stačí pripevniť senzorovou klipsu ( pribalenú ) a premení sa v ďalšej perkusné nástroj , ktorý hrá zadaným zvukom , doplnkovým ku zvuku padu Wavedrum Mini . Objekt , ku ktorému pripevníte klipsu , má dosť dramatický vplyv na to , ako bude zvuk znieť , takže môžete objavovať nové zvukové obzory , s každým použitím senzorové klipsy . Wavedrum Mini je ďalej vybavený pohodlným popruhom . Posaďte sa , pripevnite si Wavedrum Mini na stehno a priraďte padu napr zvuk virbl . Ďalej priraďte zvuk kopáku senzorové klipsy a pripevnite ju k hornej časti vašej topánky a máte prirodzene znejúce bicie sadu , ktorú môžete použiť kdekoľvek !
10 Pripravené efekty

Wavedrum Mini je vybavený sadou pripravených efektov , ktoré spracúvajú zvuk samotný . Každý z desiatich kvalitných multi – efektov kombinuje variácie efektov – známe priestorové typy efektov , ako sú delay , chorus a reverb ; moderné efekty , vrátane filtrov a pitch – Shifter , ktoré transformujú zvuk radikálne ; efekty typu distortion , ktoré dodávajú zvuk vrelosť analógového štýlu , atď Ktorýkoľvek z efektov môžete aplikovať rýchlo na ľubovoľný zvuk , bez ohľadu na technické znalosti , takže vytvárate pozoruhodné hudobné kreácie .
100 rytmických patternov

Wavedrum Mini obsahuje 100 rytmických patternov , ktoré pokrývajú širokú paletu štýlov . Tieto patterny možno využiť ako metronóm , ktorý pomáha začiatočníkovi udržať presný rytmus , alebo si proste len zadžeamovať . Skutočne , použitím padu , senzorové klipsy aj rytmického pattern , vytvoríte trípartové predstavenia v reálnom čase .
Funkcia Looper s neobmedzeným počtom vrstiev

Funkcia Looper umožňuje nahrávať a prehrávať vašu hru na Wavedrum Mini . Tiež môžete pridať neobmedzený počet vrstiev nahraných pasáží , čím vytvoríte komplexné , vícezvukové patterny . ( Celková dĺžka nahrávky je obmedzená na 25s ) . Ak budete hrať v sprievode týchto komplexných patternov , v reálnom čase vytvárate fascinujúce predstavenie , bez akéhokoľvek ďalšieho zariadenia .

Wavedrum Mini je skvele prenosný – môžete na neho hrať kedykoľvek a kdekoľvek . AC adaptér je pribalený , ale Wavedrum Mini môže ísť aj na batérie , čo je ideálne pre použitie vonku alebo na ulici . Vstavaný reproduktor je ďalší atraktívny vlastností Wavedrum Mini , pretože ponúka dostatočnú slobodu pre hranie v ten pravý moment , kedy potrebujete zdieľať váš zvuk – ako samostatne, tak pri jemování
uky: 100

Kombinační efekty: 10

Vstup: Vstup senzorové klipsy

Výstupy: Sluchátka (Stereo mini), výstup (1/4″)

Reproduktor: 10 x 5cm; 1.3 Watt

Vzorkovací frekvence: 48 kHz

A/D, D/A konverze: 24-bit

Displej: 7-segmentový LED

Zdroj napájení: AA nickel metal hydridové baterie (x6); AC adaptér

Životnost baterií: 4 hodiny *v případě nickel-metal hydridových baterií (1900mAh)

Rozměry (Š x H x V): 216 x 216 x 67mm

Hmotnost: 1.0kg. (včetně baterií)

Příslušenství: AC adaptér, senzorová klipsa, popruh