KORG HAVIAN 30 – dig. piano

KORG HAVIAN 30 – dig. piano

na predajni Cena 1166 € stojan   99 €

havian 30 stojan KORG HAVIAN 30   dig. piano

HAVIAN 30 Špecifikácie
ST-H30-BK klávesový stojan sa predáva samostatne.Klaviatúra:
88 vyvážených, dynamických klávesov so simuláciou kladivkové mechanikyZvuky:
Factory: viac ako 950 zvukov vrátane Stereo Grand Piano a Stereo Upright (oboje vrátane rezonancie strún) a GM 2 Sounds, 64 bicích sád
User: 256 zvukov, 128 bicích sád. Plná editácia zvukov a bicích sádZvukový generátor:
128 hlasov – Filtre s Resonance – RX (Real Experience) technology

Efekty & EQ:
4 Stereo Master Effects bloky
125 typov efektov
Trojpásmový EQ pre každú stopu
Final efekty: Limiter a 4-pásmový parametrický ekvalizér

Ovládanie:
Mini-Joystick

Auto doprovody:
Factory: 420 prednastavených Štýlov, voľne konfigurovateľné

Štýly
User: až 1,040 pozícií vrátane Favorite / User bánk

Štruktúra Štýlu
Osem stôp, 4 Single Touch nastavenia, jedno Style nastavenie pre každý Štýl

Prvky Štýlu
3 Intro, 4 Variation, 4 Fill, Break, 3 Ending, Autofill, Synchro Start / Stop, Tap Tempo, Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment Mute, Kick & Snare Designation
Chord Sequencer

Ďalšie:
Guitar Mode 2, Parallel and Fixed NTT, Style Record with Step Record, Track and Event Edit funkcie

Performance / STS:
240 Realtime Performance pozícií, Grand Piano špeciálna Performance
STS: zvukové sety spojené so Štýly
až 4 STS x Style, až 4 STS x SongBook pozíciu

Keyboard Track
štyri Keyboard tracky (Upper 1, 2, 3, Lower)

Song Play
Prehrávač s možnosťou Select, Start / Stop, Home, Rewind a Fast Forward
Jukebox funkcie – kompatibilný so SMF (format 0 a 1) a MP3
Lyrics (texty – kompatibilný s CDG), notový zápis Score – Markery – MP3 Transpose (+ 6 / -5 poltónov) – MP3 Tempo Change čiže zmena tempa (+/- 30%)

MP3 Recorder
Nahrávanie MP3 súborov vrátane Štýlov, SMF, Keyboard Track a efektov

Sekvencer
Quick Record (Backing Sequence), MultiTrack and Step Record funkcie
plne vybavený sekvencer – 16 stôp – až 100.000 events – SMF format

Song Book
plne programovateľná hudobné databázy, využívajúce Štýly, SMF, Karaoke, MP3 s automatickým výberom režimov Style Play a Song Play – užívateľom definovateľný zoznam – možnosť filtrovania.

Search (vyhľadávanie)
Style, Song, Performance, SongBook, Sound a Lyrics TXT

Kompatibilita
„I-Series“: Style
„Pa series“: Style, Performance, Sound, Song, SongBook

Ovládacie prvky
Master Volume, Keyboard-Acc / Seq Balance Volume, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose, Tempo Lock, Quarter Tone Arabic Scale, User Scale uložená v rámci Performance / STS, Search, Lyrics, Score, Marker, Dial, Tempo, Metronome, split

Displej
5 „TFT Color Graphical TouchView ™

Konektory

Control Input
priraditeľný Pedal / Footswitch (dodávané vrátane DS-2H pedálu s podporou pre half-pedaling)
Headphones / Audio Out: Stereo Jack

MIDI
USB to Midi pomocou USB Device port – 8 užívateľom definovateľných MIDI Preset

USB
USB-MIDI Interface – 2.0 Hi Speed ​​konektivita
To Device: 1 (Rear) – To Host: 1 (Rear)

Externé úložné médium
USB

Zosilňovač, ozvučenie
Zosilňovač: 25W x 2
Reproduktory: 100 mm x 2 Double Cone reproduktory v Bass Reflex Boxu

Napájanie
Sieťové napájanie: AC 100-240 V
Príkon: 26 Watt

Rozmery (W x D x H)
1,312 mm x 389 mm x 146 mm bez stojanu na noty

Hmotnosť
15.1 kg

Dodávané príslušenstvo
notový stojan, DVD (vrátane video manuálu), napájací adaptér s káblom, pedál DS-2H Damper Pedal

Voliteľné príslušenstvo
ST-H30-BK klávesový stojan s prípravou pre damper pedal        99€
DS-1H Damper Pedal (podpora half-pedaling)
EXP-2, XVP10 Volume / Expression Pedal
PS-1, PS-3 Pedal Switch

HAVIAN 30
DIGITAL ENSEMBLE PIANO
Umenie spojené s objavovaním – komplexný nástroj pre váš domov.

HAVIAN 30 ponúka zvuk klasického krídla, vedľa toho však tiež aj rôzne elektrické piána a kolekciu zvukov ďalších hudobných nástrojov – to všetko pritom v kompaktnom a štýlovom balení. Prioritou pri jeho navrhovaní bola predovšetkým jednoduchosť používania, ktorá však nemá vplyv na nekompromisnú kvalitu zvukov a výkon nástroja. Vysoko kvalitný klaviatúra sa simuláciou kladivkové mechaniky garantuje rovnaký herný pocit ako pri hre na skutočné koncertné krídlo. Do detailov odladené akustické piano ocenia aj tí najnáročnejší hráči, zvuky sprievodov boli potom prevzaté z oceňovanej Pa série arranger keyboardov KORG. Pokiaľ k nástroju navyše doplníte aj štýlový klávesový stojan s praktickým závesom na slúchadlá a prípravou na damper pedál, stane sa HAVIAN 30 neodmysliteľnou súčasťou vášho domova.
Hlavné vlastnosti:

Grand a Upright piána so simuláciou rezonancia strún (String Resonance), vrátane Classical / Pop / Jazz / Rock verzií, Harpsichord, Tine & Reed Electric Pianos, Clavo a Organ: kompletná knižnica zvukov klávesov.
Skvelá kladivková klaviatúra, výkonné ozvučenie, profesionálne doprovody a sekcie prehrávače, metronóm, notový zápis, texty a markery: riešenie „všetko v jednom“ ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených hráčov.
Kompaktné a ľahké. Elegantný digitálne piano pre domáce používanie, navyše s možnosťou doplniť o praktický stojan s prípravou na damper pedál a závesom na slúchadlá.
Jednoduché a prehľadné ovládanie prostredníctvom 5 „TFT farebného TouchView displeja a intuitívne usporiadaného panelu ovládacích prvkov.
Sekcia automatických doprovodov s knižnicou štýlov všetkých hudobných žánrov, vrátane funkcie Chord Sequencer a plnou možnosťou editácie.
MIDI / MP3 prehrávanie a nahrávanie.
Limiter a 4-pásmový parametrický EQ.
Výkonný 25W stereo reproduktorový systém.

Hranie ako na skutočný klavír

Toto digitálne piano je navrhnuté tak, aby hra na neho bola plne porovnateľná s tradičnými klavíry. K tomu prispieva tiež vysoko kvalitné, vyvážená klaviatúra so simuláciou kladivkové mechaniky. Zvuk koncertného krídla, nasamplované v rôznych vrstvách, potom znie v každej polohe úplne autenticky a prirodzene, jemné zvukové nuansy možno navyše doladiť pomocou pedálu. Zahráte si teda skutočne úplne rovnako ako na klasický klavír – a to či už budete hrať pomalé balady, alebo naopak rýchle, dynamické skladby so zvučnými akordy.
Viac než len klavír

Aby si hráč mohol vyskúšať aj zvuk iných klávesových nástrojov, pridali sme rozsiahlu kolekciu rôznych elektrických pián. Pre niektoré historické skladby je možné navyše využiť realisticky spracovaný zvuk čembala, u ktorého je možné navyše zvoliť niektorú z viacerých možných variantov. Prehrať si tak môžete bez ťažkostí skladby z najrôznejších období a hudobných žánrov, od ragtime, R & B, klasického rocku až po moderné jazz alebo najnovšie klávesové hity.
Prirodzený počúvanie

Efektové procesory štúdiovej kvality generujú zvuk na špičkovej, profesionálnej úrovni. To spoznáte hneď pri prvom počúvaní, či už v slúchadlách alebo cez vstavané reproduktory!
Kapela, s ktorou môžete začať hneď hrať

Popri vlastných, veľmi realistických zvukov, sú k dispozícii aj prednastavené doprovody (Style), pokrývajúci všetky možné hudobné žánre. Môžete si je samozrejme podľa chuti upravovať, alebo vytvoriť úplne od začiatku.

Doprovody sa skladajú z piatich častí, reagujúcich na zadaný akord, a to od najjednoduchšej harmónia až po komplexné frázy, zodpovedajúcej úrovni skúseného jazzového hráča. Všetky tieto štýly sú pritom úplne prirodzené a expresívne, takže budete mať pocit, ako keď hráte so skutočnou kapelou.
Prehrávanie a skladanie skladieb

Prehrávať je možné skladby vo formáte MIDI a MP3. Na displeji možno pritom zobraziť príslušné texty piesní a ich akordy, MIDI skladby možno navyše skonvertovať do čitateľného notového zápisu. Pomocou značiek (markerov) možno vyznačiť oblasť, ktorá sa bude prehrávať opakovane, čo sa hodí najmä pri precvičovaní obtiažnejších pasáží. MIDI skladby možno nahrávať pomocou plne vybaveného sekvenceru, prípadne možno nahrať živé vystúpenie s využitím Štýlov. Všetko, čo hráte, je možné navyše jednoducho nahrávať a uložiť aj vo formáte MP3, tieto nahrávky si potom môžete kdekoľvek tiež prehrať.
Kompaktný, ľahký a elegantný

HAVIAN 30 sa vyznačuje malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Ak ho doplníte o (zvlášť predávaný) klávesový stojan s prípravou na damper pedál (tento už súčasťou balenia) a praktickým úchytom na slúchadlá, stane sa tiež po vizuálnej stránke neoddeliteľnou súčasťou vášho obývacej izby. HAVIAN 30 využijú na cvičenie hráči akejkoľvek pokročilosti, ktorí pri tom ocenia najmä programovateľný metronóm alebo špeciálne Piano Štýly, vďaka ktorým bude každé cvičenie oveľa komfortnejšie a zábavnejšie.
Jednoduché používanie, ako u tradičného klavíra

Ovládanie u HAVIAN 30 je veľmi jednoduché, a to hlavne vďaka dotykovému TouchView displeju a intuitívnemu rozmiestnenie ďalších riadiacich prvkov.
Hudobné databázy – SongBook

Aby bolo možné prehľadne používať tú neskutočne širokú paletu vstavaných štýlov a skladieb, ponúka k tomu HAVIAN 30 komplexnú hudobnú databázu, vyznačujúci sa veľmi jednoduchým a intuitívnym ovládaním – Songbook. V rámci SongBook sa potom dá rýchlo orientovať a vyhľadávať potrebné skladby či nastavenie podľa názvu, žánrov, označenie umelca alebo tempa. SongBook možné navyše tiež editovať na vašom PC, a to pomocou editačného softvér, ktorý možno úplne zadarmo stiahnuť z www.korg.com. Funkciu možno tiež synchronizovať s iPadom a väčšinou moderných tabletov so systémom Android. * Pre použitie s iPadom je ďalej potrebný „Camera Connection Kit“.
Otvorený systém, pripravený na budúcnosť

Cez USB porty možno pripojiť externé úložné zariadenia alebo počítač, smartphone alebo tablet, bez toho aby ste k prepojeniu potrebovali špeciálne MIDI rozhranie. Podpora štandardných MID a MP3 formátov pritom potom ešte viac rozširuje možnosti pri výmene a používania dátových súborov.