Roland HP-605 Digitálne piano

Roland HP-605 Digitálne piano

na objednávku Cena  2500€ 

 

 

HP605 Digital Piano

LUXUSNÝ DOMÁCI KLAVÍR S MODERNÝM ZVUKOM

roland hp 605 front Roland HP 605 Digitálne piano

Od roku 1972 Roland pracuje na vytvorení dokonalého klavírneho zážitku a v tomto duchu sa nesie aj nová séria klavírov HP. Filozofiou klavíra HP je priniesť zvuk a ducha koncertného klavíra do vašej domácnosti a dať vám možnosť vybrať si kabinet, farbu a systém ozvučenia podľa vašich preferencií. Luxusný HP605 je vybavený najnovšou verziou našej technológie SuperNATURAL Piano Modelling a jedinečnou klaviatúrou, ktorá spojením dreveného a lisovaného materiálu poskytuje tie najlepšie vlastnosti pre hranie a zároveň je odolná. HP506 môžete cez Bluetooth pripojiť k vášmu smartfónu alebo tabletu a počúvať vaše hudobné aplikácie alebo online klavírne lekcie cez výkonný 6-reproduktorový zvukový systém – vaše deti si tento spôsob učenia zamilujú, pretože je zábavný. Aj keď je to kompaktný nástroj, so svojim klasickým vzhľadom bude HP605 skutočným klenotom vašej domácnosti. V ponuke sú štyri farebné vyhotovenia – leštený eben, palisander, čierne a biele.

roland 10 rocna zaruka 620 Roland HP 605 Digitálne piano

smd sk page Roland HP 605 Digitálne piano

  • roland hp 605 bottom Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 pe Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 cb Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 cr Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 wh Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 gal Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 side Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 panel Roland HP 605 Digitálne piano
  • roland hp 605 bottom Roland HP 605 Digitálne piano


● Namiesto bežného samplovania využíva najmodernejšiu technológiu SuperNATURAL Piano Modelling a vytvára bohatý a detailný zvuk klavíra
● Systém Acoustic Projection so šiestimi reproduktormi vytvára úžasne reálny a podmanivý zvuk akustického klavíra
● Technológia Headphones 3D Ambience pre prirodzený a realistický zvuk pri hraní so slúchadlami
● Nová klaviatúra PHA-50 (Progressive Hammer Action with Escapement) s autentickým charakterom kombinuje vzhľad a pocit drevenej klaviatúry s trvanlivosťou a odolnosťou moderných materiálov
● Pripojte váš smartfón alebo tablet cez Bluetooth a môžete cvičiť s aplikáciami, ktoré budú hrať v reproduktoroch klavíra
● Obsahuje aj veľkú kolekciu ďalších zvukov ako sú sláčikové nástroje, dychy, organ a mnohé ďalšie
● 25 registrácií pre uloženie vašich obľúbených nastavení zvukov, vrátane vrstiev a delenia klaviatúry; skupiny registrácií môžete zálohovať v USB pamäti
● Kabinet v klasickom štýle a kompaktnom, priestorovo nenáročnom vyhotovení
● Štyri farebné vyhotovenia: autentický leštený eben, palisander, čierne a biele

SuperNATURAL Piano Modelling pre bohatý a podmanivý zvuk klavíra

Stlačením klávesu na bežnom digitálnom klavíri prehráte vzorku nahranej noty klavíra. Klavír SuperNATURAL Piano však funguje inak. S využitím najmodernejšej technológie tento zvuk vytvorí. Technológia SuperNATURAL modeluje zvuk a štruktúru celého akustického klavíra až po detaily, ako sú kombinácie hraných nôt, ich rezonancie a spôsob, akým jednotlivé komponenty klavíra ovplyvňujú a reagujú jeden na druhý. Výsledkom je podmanivý a „živý“ zvuk, ktorý skutočne reaguje na spôsob vášho hrania. Také niečo bolo s doterajšou technológiou samplovania nemožné. Je to rozdiel medzi púhym počúvaním nahrávky a hraním, ktoré si skutočne užijete.

Vzhľad a pocit drevenej klaviatúry, bez nedostatkov

Drevenú klaviatúru obyčajne nájdeme na klasických klavíroch. Drevené klávesy sú pekné a pod prstami pôsobia pevne a masívne. Kompletne drevená klaviatúra však nie je ideálna pre digitálny klavír, nakoľko drevené klávesy si vyžadujú pravidelnú údržbu, aby boli v optimálnej kondícii. HP605 má nový typ klaviatúry, ktorá kombinuje drevo a lisovaný materiál a ťaží z toho najlepšieho z oboch materiálov; krásne drevené boky dodávajú každému klávesu tradičnú pevnú hmotu, s ktorou sa tak dobre hrá. Trvanlivý vnútorný rám zase umožňuje, aby klaviatúra spoľahlivo vydržala a fungovala mnoho tokov. Naviac, takáto klaviatúra je omnoho tichšia a pri hraní menej klepe – vďaka tomu môžete bezstarostne hrať v akomkoľvek čase.

Vytvorenie bohatého a podmanivého zvuku akustického grand piána

Multi-kanálový systém Roland Acoustic Projection vytvára úžasný zvuk akustického grand piána. V HP506 je trojpásmový reprosystém zložený zo šiestich reproduktorov a štvorkánálového zosilňovača – každá časť zohráva špecifickú úlohu pri vytvorení dokonalého zvuku klavíra. Hlavný zvuk klavíra vytvárajú výkonné reproduktory kabinetu. Priestorové reproduktory v hornej časti reprodukujú rezonanciu rámu klavíra. Nakoniec sú tu „nearfield“ reproduktory, tie vytvárajú zvuk, ktorý vníma najmä ten, kto hrá – sú to dramatické a dynamické alikvóty a rôzne ruchy, ktoré vznikajú pri pohybe mechaniky a udieraní na struny klavíra. Zvýšená výška kabinetu ešte prispieva k dosiahnutiu bohatého a plného zvuku.

Pripojte váš smartfón alebo tablet prostredníctvom technológie Bluetooth a využívajte praktické bezdrôtové funkcie

Vďaka moderným zariadeniam ako smartfóny a tablety je možné učiť sa hrať úplne novým spôsobom. Cez Bluetooth môžete bezdrôtovo prepojiť HP506 s vašim mobilným zariadením a využívať populárne aplikácie pre iOS/Android a online cvičné videá. Po pripojení bude zvuk znieť cez interné reproduktory klavíra alebo, ak chcete cvičiť v súkromí, cez pripojené slúchadlá. Môžete hrať s vašim obľúbeným autorom alebo skupinou, či cvičiť s niektorým z najlepších učiteľov hudby. Navštívte službu Sheet Music Direct, kde si môžete vybrať z obrovskej ponuky hudobnej literatúry alebo nainštalovať iOS aplikáciu PiaScore a získať bezplatný prístup k viac ako 70000 notáciám klasickej hudby. Dokonca môžete pedálom klavíra otáčať notové strany na obrazovke vášho iPhone/iPad-u.

*Funkcia Bluetooth nemusí byť dostupná v niektorých krajinách.

Zvuk grand piána vo vašich slúchadlách

Jednou z mnohých výhod digitálneho klavíra je možnosť hrať potichu (so slúchadlami). Pri používaní slúchadiel väčšina klavírov jednoducho prepne zvuk z reproduktorov do slúchadiel. Tu je však príležitosť využiť dobré slúchadlá a aj pri cvičení si vychutnať jasný a čistý zvuk klavíra. V klavíroch Roland využívame na optimalizáciu zvuku efekt Headphones 3D Ambience, ktorý upraví zvuk tak, aby ste ho počuli „z klavíra“ a nie zo slúchadiel. Budete tiež môcť cvičiť dlhšie bez pocitu únavy, bez ohľadu na denný či nočný čas.

Hrá ako akustické grand piano

Hranie nie je len o citlivosti klávesov; podstatný je aj spôsob, akým sa pohybujú. Každý kláves je vybavený stabilizátorom, ktorý zabezpečuje hladký a precízny chod klávesu. Tiež bráni pohybu klávesu do strany a klepaniu, ktoré vzniká pri hraní glissando. Keďže nový HP605 má náš najnovší zvukový generátor, vyladili sme podľa neho aj snímače klaviatúry tak, aby klaviatúra a zvuk fungovali v dokonalej harmónii a priniesli vám ten najlepší hudobný zážitok. Klávesy majú povrchovú úpravu v štýle ebenu a slonoviny. Ich povrch dobre absorbuje vlhkosť a vaše prsty sa pri hraní nebudú šmýkať.

Elegantný dizajn, Klasické linky, Nadčasový zvuk

HP605 je nabitý najmodernejšou technológiou, no na pohľad je veľmi tradičný. Jeho dizajn je kombináciou klasických liniek a kompaktných rozmerov; je dostupný v štyroch farebných vyhotoveniach: Polished ebony (leštený eben), Contemporary rosewood (Palisander), Contemporary black (čierne) a White (biele). Keď už máte klavír doma, ani nie je potrebné zapnúť ho tlačidlom napájania – stačí otvoriť kryt klaviatúry a začať hrať.