Bose SoundLink Micro

na predajni Cena109€

Maličký a nenápadné. Pokiaľ HO nezapne.

 Bose SoundLink Micro

Nezáleží na tom, čo práve robí – pešiu turistiku, cykloturistika, varí večeru Alebo napríklad relaxujete. Vašu hudbu jednoducho potrebujete. Preto v Spoločnosti Bose navrhli reproduktor, ktorý udrží krok pri všetkých vašich dobrodružstvách, ktorý dokáže poskytovanie bezkonkurenčnú zvuk Aj napriek jeho drobným rozmerom. Reproduktor SoundLink Micro je malý, ale výkonný. Veľmi robustný a vodeodolný. Je vybavený silikónovým popruhom odolným proti pretrhnutím – skrátka reproduktor SoundLink Micro Môže vziať So sebou, nechaj už sa vydáte kamkoľvek. A pretože tento reproduktor znie tak dobre, už nikdy ho nebudete chcie´t opustiť.

My sme viac pridali. Vy viac Zika.

Každý detail reproduktora SoundLink Micro – od prevodníka vlastnej konštrukcie až po silikónové pasívne žiarič – je určený na verná reprodukcia zvuku, ktorý je lepšia, než má akýkoľvek iný reproduktor jeho veľkosti. Nemôžem dosiahnuť, aby reproduktor fungoval a zneli Ako tento, ak tak nie je navrhovaný už od samého začiatku.
 Bose SoundLink Micro
 Bose SoundLink Micro
Všade, kamkoľvek sa vydáte

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro je navrhnutý tak, aby vám Mohol verne slúži ti všade, nechaj budete kdekoľvek, kamkoľvek sa vydáte. Je to skrátka cool box, ktorý môže kamkoľvek zavesiť, upevniť na bicykel či na batoh. Jeho popruh je odolný proti pretrhnutím a je veľmi spoľahlivé, takže si môžem hoci istí, že bude pevne držať, nechaj von vyrazíte prvýkrát Alebo to bude už po tisíci krát.
 Bose SoundLink Micro

Obstojí, AJ KED VÁM spadne do vody

Pokiaľ ide o vode odolnosť, v Bose Chceli vytvoriť reproduktor, ktorý bude hriať Nielen keď bude mokrý prvýkrát – ale po každom jeho namočení. Ako východisková hodnota bola použitá vode odolnosť podľa IPX7 a Ďalej sa skúšala, čo všetko je možné. Tento Bluetooth reproduktor bol starostlivá testovaný na všetky druhy možných situáciám. Je konštruovaný tak, aby vydržal, aj keď vám spadne do bazéna. Alebo do oceánu. Nemusíte panikáriť, keď spadne do vody. Stačí ho vytiahnuť a bude hrať Ďalej.
 Bose SoundLink Micro

Materiály ŠÚ dôležite

Nehody sa stávajú. Ale to neznamená, že by ste Snáď mali po takejto nehode používať poškodený reproduktor. Preto má pevné vnútorná konštrukciám, a Preto je vonkajší povrch tohto Bluetooth reproduktora zo silikónu. Tento vysoko kvalitný, a na dotyk príjemný materiál umožnil eliminovať čo najviac švové, spájať a medzier, Ako je to ľan možné (čo braní vzniku preliačin, škrabancov a prasklín). Bluetooth reproduktora SoundLink Micro predstavuje vysokú výkonnosť v prenosnej podobe – a to platí pre Všetky miesta a prostredie, kde chcete hoci.

Aplikáciám Bose Connect

Ovládajte Bluetooth pripojením reproduktora SoundLink Micro cez aplikáciám Bose Connect. Máte kamaráta, ktory favorizuje DJ? Prepnite zariadenie  cez aplikáciám a nechaj ho prevziať kontrolu. Je toho ale ešte viac. Pre chvíle, kedy sa vám hlasitosti nebude zdať dostatočnom Hlásna, použite aplikáciám pre zapojenie dvoch reproduktorov SoundLink Micro v režime Party Mode. Alebo prepnite do režimu Stereo Mode. Nástroje a spev budem prirodzene oddelené, takže Vašu hudbu pocítite viac žive.
cq5dam.web.600.600 1 Bose SoundLink Micro

Iné reproduktory Môžu obsahovo batérie, ktorá vydrží hrať možné trochu dlhšie, ale reproduktor SoundLink Micro hrá oveľa viac basov – tak, ako to chcete počuť – až 6 hodín hudby, ktorá je hlboká, bohatá a plná života.

Hlasové povely SIRI & GOOGLE

Nemáte svoj telefón vo vašej blízkosti? Nebojte sa. Stačí stlačiť a podrž multifunkčné tlačítkom pre prístup k hlasovému vstupu pre aktiváciám funkciám Siri Alebo Google Assistant Priamo z reproduktora.

Hlásný odposluch

Už ste to asi videli – Všetci sa zhluknú okolo kamarátového telefón na hlasný odposluch. Snažíte sa počuť. Snažím sa vás počuť. Takto už nikdy. SoundLink Micro umožňuje prijímať hovory Priamo cez reproduktor, takže slová ŠÚ zrozumiteľnejšie a hovor je čistejšia, Menej utlmenie.

HLASOVÉ POKYNY

Pripojte sa. Je to jednoduché. Hlasové pokyny vás prevedieme Bluetooth párovaním. Moze sa pripojiť k dvom zariadeniam – a reproduktor si pamätá osem posledných pripevnených zostrojené.

VODEODOLNOSŤ

Veľa reproduktorov vyzerá Ako vode odolná. Ale SoundLink Micro naozaj je, nevadí, ked spadne do vody. Pretoze Konštruktéri sa nespoliehali len na vonkajší plášť, a na to, aby sa cez neho voda nedostala dovnútra. Namiesto toho použili materiály Ako silikón, aby vytvorili utesnením okolo vnútorných technológií. Vodeodolnosť SoundLink Micro je hodnotení podľa IPX7. A je prekročený.