Bose L1®model II+ B1+ ToneMatch

Bose L1®model II+ B1+ ToneMatch

skupina1 Bose L1®model II+ B1+ ToneMatch

na predajni Cena  2940 €AKCIA

 

Jednoduchá basová súprava L1® Model II so zvukovým procesorom ToneMatch®

 

 

 

 

  • Odporúčame ju pre väčšinu nástrojov a vokalistov
  • Technológia reproduktorov Spatial Dispersion™ a Articulated Array®
  • Jednovstupový napájací podstavec so zasúvateľnými nohami
  • Štvorkanálový zvukový procesor ToneMatch® s ozvenami štúdiovej kvality
  • Súčasťou je jeden basový modul B1

Prvý reproduktorový systém Bose® L1 pre hudobníkov – s naším najhladším a najkonzistentnejším zvukovým pokrytím a najmocnejšími nástrojmi na úpravu tónov. Systém je ľahký, modulárny a elegantný. Ľahko sa zmestí do kufra auta a zostavenie zaberie len zopár minút.

Náš prémiový zvukový systém pre hudobníkov je kombináciou systému L1 Model II a zvukového procesora T1 ToneMatch. Tento profesionálny zvukový systém prináša široké pokrytie, hladké vyváženie tónov, zostavu efektov štúdiovej kvality a nástroje na úpravu tónov. Tento systém je plný patentovaných technológií od spoločnosti Bose, ktoré vylepšujú zosilňovaný zvuk.

Výhody zvuku – iba od značky Bose

Prelomový reproduktor systému vytvára široké a rovnomerné zvukové pole s pokrytím takmer 180 stupňov – na javisku aj v obecenstve až do niekoľko stoviek ľudí – len s malým poklesom hlasitosti a tónu.

Súčasťou systému Model II je technológia reproduktorov Articulated Array pre lepšie vyváženie tónov. Reproduktor má 24 vertikálne umiestnených budičov, ktoré sú presne namierené tak, aby v miestnosti vytvárali čistejšie výšky a konzistentnejší tón. Aj ľudia, ktorí budú sedieť po stranách týchto javiskových reproduktorov, si vychutnajú správne vyvážený, detailný zvuk.

Mocný viackanálový zvukový procesor

Kombinácia zvukového procesora T1 ToneMatch a koncertných reproduktorov L1 vám poskytne výnimočný zosilnený zvuk a možnosti spracovania zvuku. Kompaktný, štvorkanálový procesor umožňuje ovládanie končekmi prstov. K dispozícii je naša najväčšia knižnica predvolieb ToneMatch. Stlačením tlačidla vykonáte stovky precíznych úprav zvuku nástrojov a mikrofónov.

Procesor disponuje aj kompletnou zostavou ozvien štúdiovej kvality, dodatočnými efektmi a dynamickým spracovaním. K systému L1 Model II sa pripája pomocou jediného digitálneho kábla – pre rýchle a priamočiare nastavenie.

Hlboké basy z malých reproduktorov

Súčasťou systému Bose L1 Model II je jeden basový modul B1, ktorý zabezpečuje presné zosilnenie nízkych tónov pre väčšinu hlasov a nástrojov – vrátane gitár, klávesov a rozličných rohov. Dvojitá basová súprava je navrhnutá na použitie ako zosilňovač pre basovú gitaru, pre bubny a DJ-ov.

Basové moduly B1 sú podstatne ľahšie a menšie, než konvenčné basové reproduktory, ktoré majú rovnaký výkon. Pomocou jedného napájacieho podstavca môžete napájať až dva basové moduly. Pomocou voliteľnej rozširovacej basovej súpravy Packlite® môžete do systému pridať až dva ďalšie basové moduly.

Ľahký a jednoduchý

Napájací podstavec L1 Model II má hmotnosť iba 11 kg a štyri zasúvateľné nohy. Vďaka tomu sa veľmi ľahko prenáša a zapája. Na napájacom podstavci je tiež jednoduchá ovládacia časť. Jednoduchý linkový vstup môžete použiť pre nástroje, mikrofóny, mixéry, notebooky, MP3 prehrávače alebo DVD systémy.

Všetky časti systému sú vyrobené tak, aby zvládli prevoz. Reproduktor má robustnú a zosilnenú mriežku. Súčasťou každej súpravy sú polstrované tašky na prenášanie hlavných častí.

VIDEO