BoseL1®compact

BoseL1®compact

na predajni Cena 850€

l1bas BoseL1®compact
 

 

Systém L1® Compact

  • Technológia reproduktorov Bose® Spatial Dispersion™ prináša zvuk rovnomerne na pódium a k poslucháčom – aj na extrémne strany
  • Dva kanály ToneMatch® s pevnými predvoľbami pre mikrofón do ruky a akustickú gitaru
  • Integrovaný basový reproduktor v napájacom podstavci
  • Dve pozície nastavenia: zložené pre menšie priestory a rozložené pre väčšie
  • Ideálna voľba pre hudobné predstavenia, mobilných DJ-ov, obchodné prezentácie a iné udalosti

Predstavujeme prenosný radový systém L1 Compact Preneste ho naraz. Nastavte ho do jednej minúty. Miestnosť naplňte zvukom značky Bose.

Systém L1 Compact je kombináciou konvenčného PA systému a monitorov v jednom elegantnom zariadení. Umiestnite ho za alebo po bokoch umelca, DJ-a alebo konferenciera. Prináša široké a rovnomerné pokrytie zvukom po celom javisku a v hľadisku – aj na extrémne strany. Systém L1 je náš najmenší, najľahší a najjednoduchšie nastaviteľný. Má hmotnosť iba 13 kg.

Veľký zvuk. Malé balenie.

Pri takmer každom vystúpení, udalosti alebo príležitosti si teraz môžete vychutnať kvalitný zvuk značky Bose. Systém L1 Compact je dostatočne malý na to, aby sa zmestil do kufra auta alebo na zadné sedadlá. Vďaka inovatívnemu a modulárnemu dizajnu je zapojenie jednoduché a rýchle. Môžete ho zapojiť buď v zloženej konfigurácii pre menšej priestory alebo vo vyššej, rozloženej konfigurácii pre väčšie priestory. Nemusíte so sebou nosiť žiadnu extra výbavu. Na držiaky nemusíte zdvíhať žiadne ťažké reproduktory. Žiadne káble k reproduktorom

Odlišný reproduktor

Vďaka technológii Bose Spatial Dispersion vytvárajú úzke reproduktory systému L1 Compact v miestnosti čistý zvuk, ktorý sa rozprestiera rovnomerne po miestnosti. Reproduktor má nezvyčajný vertikálny tvar, ktorým sa jasne odlišuje od konvenčných reproduktorov PA systémov. Na zvukové pokrytie to má veľmi pozitívny efekt. Poslucháči aj členovia kapely, ktorí sedia na extrémnych stranách, počujú rovnaký čistý a tónovo vyvážený zvuk, ako ľudia priamo vpredu.

Pole reproduktorov systému L1 Compact je menšie než pri systémoch L1 Model I a II, ale v horizontálnom smere vytvára porovnateľné zvukové pokrytie. Reproduktory systému L1 Model I a Model II prenášajú zvuk ďalej s menším poklesom hlasitosti než pole L1 Compact.

Integrovaný systém

Pri systéme L1 Compact nepotrebujete so sebou voziť dodatočný zosilňovač, mixér ani basový kabinet: Toto všetko je zabudované. Súčasťou napájacieho podstavca je integrovaný basový reproduktor a zosilňovač, plus zabudovaný mixér s celkovo štyrmi vstupmi a dvoma výstupmi.

Kanál 1 je mikrofónový vstup s prispôsobenou predvoľbou ToneMatch pre ručný dynamický mikrofón. Predvoľba automaticky optimalizuje tón ručného mikrofónu vždy, keď ho používate so systémom L1 Compact. Ku kanálu 2 môžete pripojiť až tri vstupy naraz. Vrátane gitary, klávesového alebo iného nástroja, mixéra pre DJ-a, MP3 prehrávača, notebooku alebo projektora. Disponuje prispôsobenou predvoľbou ToneMatch, ktorá optimalizuje zvuk akustickej gitary.

Systém L1 Compact: zvukový výkon, jednoduché zapojenie a prenosnosť. Iba od značky Bose