BOSE  Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systém

BOSE Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systém

  na predajni  Cena 430€

 

 

 

  • Náš najlepší reproduktorový systém pre počítač pre hry, filmy a hudbu s 5.1-kanálovým zvukom prináša pohlcujúci zvuk
  • Dva malé počítačové reproduktory a ukrytý modul Acoustimass®
  • Jednoduché pripojenie typu plug-and-play pomocou jednoduchého pripojenia cez USB a napájací kábel
  • Šikovný ovládací panel obsahuje ovládač hlasitosti, jednodotykové utlmenie zvuku, konektor pre slúchadlá a pomocný vstup

Náš prémiový trojdielny počítačový zvukový systém prináša viackanálový zvuk, ktorý vás obklopí – bez spleti piatich reproduktorov. Multimediálny reproduktorový systém Companion® 50 je navrhnutý pre 5.1-kanálovú hudbu, hry a filmy. Využíva len dva elegantné stolné reproduktory a ukrytý modul Acoustimass®. Zapojenie je jednoduché. Pomocou jediného pripojenia cez USB kábel k počítaču.

Systémy s piatimi reproduktormi sú skvelé pre domáce kino, ale nie sú praktické pre notebook alebo PC. Ale ak nenájdete spôsob, ako získať čo najviac z 5.1-kanálových hier a filmových soundtrackov, prídete o veľa.

Naše exkluzívne obvody na digitálne spracovanie signálov TrueSpace® vás obklopia zvukom. Bude sa vám zdať, že tento efekt prichádza aj z miest, kde nie sú žiadne reproduktory. Túto technológiu sme vyvinuli špeciálne na počúvanie hudby z počítača. Uvedie vás priamo do centra hudby, hry a špeciálnych efektov.

Jednoduché nastavenie a používanie

Zapojenie vyžaduje iba jediné USB pripojenie zo systému počítačových reproduktorov k PC alebo notebooku – nie je potrebný žiadny špeciálny softvér, hardvér alebo upgrade zvukovej karty.* Vďaka šikovnému ovládaciemu panelu máte na dosah ruky ovládanie hlasitosti, jednodotykové utlmenie zvuku, konektor pre slúchadlá a pomocný vstup. Malé a elegantné stolové počítačové reproduktory predávame namontované na stojanoch. Získate tak optimálny výkon a viac miesta na stole.

Získajte viac zo svojej hudby. Ešte viac sa ponorte do hier a filmov. Nezáleží na vašom zanietení pre počítačovú zábavu. S multimediálnymi reproduktormi Bose® Companion® 50 sa nechajte vtiahnuť do deja.

*Pre optimálny výkon odporúčame systém Windows XP alebo novší. Pre počítače Macintosh, operačný systém OS X 10.4.6 alebo novší.

qmo f630 113399 BOSE  Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systém

Galéria

WHO f627 115204 BOSE  Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systémMmE f627 115202 BOSE  Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systém2J1 f627 115203 BOSE  Companion® 50 Multimediálny reproduktorový systém