BOSE 301® Direct/Reflecting®

BOSE 301® Direct/Reflecting®

na predajni Cena  400€

 

 

Reproduktorový systém 301® Direct/Reflecting®

5Iu f1020 115131 BOSE 301® Direct/Reflecting® 

  • Navrhnutý tak, aby prinášal účinok živého vystúpenia
  • Vhodná voľba pre stereofónny zvuk alebo domáce kino
  • Dostatočne malý, aby sa zmestil na poličku
  • Dostupné je voliteľné príslušenstvo, ktoré prináša dodatočné možnosti umiestnenia

Policové stereofónne reproduktory Bose® 301® Direct/Reflecting® dodávajú hudbe a filmom čistý a priestranný zvuk. Tieto všestranné policové reproduktory sú dostatočne malé na to, aby sa zmestili na poličku alebo do mediálneho centra a napriek tomu sú vybavené pokročilými technológiami značky Bose® a prinášajú zážitok ako pri živom vystúpení.

Počas živého vystúpenia sa hudba dostane k vašim ušiam zmesou rôznych ciest priameho a odrazeného zvuku. Technológia Direct/Reflecting® opätovne vytvára túto kombináciu a prináša tak priestranný zvuk podobný zážitku v koncertnej sále alebo v divadle.

Na rozdiel od konvenčných reproduktorov, ktoré vytvárajú stereofónny efekt iba v hlavnom „vyvolenom“ bode, stereofónne reproduktory Bose® 301® prichádzajú s technológiou Stereo Everywhere®. Vďaka patentovaným technológiám zabudovaným do našich najlepších policových reproduktorov si môžete vy aj vaši priatelia a rodina vychutnávať vyvážený stereofónny zvuk takmer kdekoľvek v miestnosti.

Priestranný zvuk pre filmy a ešte viac

Naše najlepšie policové reproduktory môžete taktiež použiť ako hlavné alebo prídavné reproduktory, príp. ako priestorové reproduktory domáceho kina. Reproduktory Bose® 301® jednoducho pripojte k receiveru priestorového zvuku a zažite vzrušujúci zvuk domáceho kina.

Ak vlastníte systém Lifestyle®, pomocou stereofónnych policových reproduktorov Bose® 301® môžete rozšíriť jeho výhody aj do ďalšej miestnosti v dome. Jednoducho k systému Lifestyle® pripojte tieto stereofónne reproduktory a zosilňovač SA-3 a v jednej miestnosti môžete počúvať hudbu a v rovnakom čase môže iný člen rodiny sledovať film – pomocou jediného systému.