BOSE 161Reproduktorový systém

BOSE 161Reproduktorový systém

na objednávku 2 dni Cena  220€

 

Reproduktorový systém 161

RaZ f1020 115127 BOSE 161Reproduktorový systém

  • Zvuk značky Bose aj z vašich stereofónnych zariadení alebo domáceho kina
  • Výkon, ktorý môže súťažiť aj s oveľa väčšími domácimi reproduktormi
  • Univerzálny policový dizajn reproduktora
  • Súčasťou balenia sú prispôsobené montážne konzoly pre dodatočné možnosti umiestnenia

Reproduktory Bose® 161 predstavujú univerzálne riešenie pre hudbu aj filmy. Tieto malé stereofónne reproduktory možno umiestniť na poličku. Majú vyvážený stereofónny zvuk a modernizovaný dizajn. Budú fungovať aj so stereofónnym zariadením, aj ako súčasť domáceho kina.

Tieto malé stereofónne reproduktory prekonajú svojím zvukom aj oveľa väčšie domáce reproduktory. Technológia Articulated Array® a Stereo Everywhere® prináša kvalitný posluch takmer do každej časti miestnosti.

Výkon a všestrannosť

Zoberte si výkon značky Bose do svojej študovne, kancelárie alebo obývačky – so stereofónnymi reproduktormi Bose® 161. A ak ich nechcete umiestniť na poličku, súčasťou balenia sú prispôsobené montážne konzoly, pomocou ktorých ich môžete namontovať takmer hocikam v dome alebo kancelárii.

Predstavujú tiež ideálnu voľbu ako reproduktory pre domáce kino. Použite ich so svojimi existujúcimi zariadeniami domáceho kina a vychutnajte si zvuk značky Bose so svojimi obľúbenými filmami. Sú dostupné aj ako pár, taktiež sú súčasťou balenia stredného/priestorových reproduktorov VCS-30.

Ak vlastníte systém Bose® Lifestyle®, pridajte k nemu reproduktory Bose® 161 a pomocou zosilňovača SA-3 si môžete vychutnať kvalitný zvuk značky Bose aj v ďalšej miestnosti v dome. Môžete dokonca v jednej miestnosti počúvať hudbu a v rovnakom čase môžu deti pozerať film v inej miestnosti – pomocou jediného systému.

Galéria

qA3 f627 115127 BOSE 161Reproduktorový systém